2733
2734

شبیه حاج اقا جعفری تبار.ممنون

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
حاج آقا طوبايي ،  تلفن گويا هست  اصلا لازم نيس حرف بزني !  توضيح ميده چيكارا كني&n ...

شبیه حاج اقا جعفری تبار توضیح میدن? مطمئن هست استخاره هاشون?

دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه
2738
عزیزم استخاره ‌قبلش ۳ مرحله داره اونا رو انجام دادی؟

عزیزم یه چیزی هست که کلا عقلم قد نمیده.مثل این که شما میدونی طلا تا 2 ماه دیگه گرون میشه یا ارزون.مثال زدم

عزیزم یه چیزی هست که کلا عقلم قد نمیده.مثل این که شما میدونی طلا تا 2 ماه دیگه گرون میشه یا ارزون.مث ...

من کلا به استخاره اعتقادی ندارم ولی از استادمون شنیدم اول باید تحقیق کرد بعد باید مشورت کرد بعد به دل رجوع کرد بعد اگه نشد استخاره.مثلا استخاره واسه ازدواج یه کاره مسخره است چون باید با ۳ تا مرحله به نتیجه برسی یا خرید خونه یا ماشین.بعضیا تا سوپری سر کوچه بخواند برند استخاره می کنند

استارتر هستی؟ من یه خانم میشناسم استخاره هاش عالیه بخدا

هستم عزیزم.با توضیح میگه گلم?

حاج آقا طوبايي ،  تلفن گويا هست  اصلا لازم نيس حرف بزني !  توضيح ميده چيكارا كني&n ...

من تماس گرفتم خیلی صحبت میکنه در صورتی که اکثرا میدوننن تلفن گویا به چه صورت روالش بعدا عیبی که داره با 1 تماس نمیشه چند تا استخاره گرفت?

اره استخاره نه و خوب نمیگه با دلیل  تقریبا همون سرکتابه

تلفنی هست?رایگان یا هزینه میگیره?

2706