2737
2739
عنوان

کسی با کولیت اولسروز باردار شده ؟

808 بازدید | 10 پست
من خودم یک بچه دارم و این بیماری در زمان بارداری برام شعله ور شد می خوام بدونم کسی بوده که از قبل این بیماری را داشته و باردار شده ؟ تو بارداری حال و روزش چطور بوده؟

https://t.me/joinchat/Gxqx2VJgaSQr9fmXO3yz5A

سلام دوستان گروه زدیم در مورد کولیت اولسراتیو و یک جراح گوارش رو دعوت کردیم که خیلی خیلی میتونه بهمون کمک کنه.

از همه بخوایید که شروع کنند به

ادد کردن دوستانی که این بیماری رو دارند

تا یه جمعیت خوبی بشیم برای اطلاع رسانی و پیشگیری از بروز و ابتلا به بیماری های گوارشی ممنون🙏

سلام دوست عزیز من سال ۸۷ دچار کولیت اولسروز شدید شدم همش دارو خوردم سال ۹۶ باردارشدم اونم دوقلو بدون هیچ دارویی باردار شدم خدا کمکم کرد و الان دوتا دسته گل دارم که ۱۶ ماهشونه 

امشب تاپیک شما رو دیدم خواستم بگم من خیلی برای بچه دارشدن غصه می خوردم می ترسیدم نکنه من که ۹ سال از مریضیم گذشته نتونم مادر شم ولی خدا کمکم کرد نا امید نباشید خدا هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوست عزیز من سال ۸۷ دچار کولیت اولسروز شدید شدم همش دارو خوردم سال ۹۶ باردارشدم اونم دوقلو بدون ...

ممنون عزیزم خدا را شکر الهی همیشه شاد و سلامت باشید 

منم بچه دوم‌ را با لطف خدا آوردم ، الان دو ماهه س

2731

سلام دوستان منم 8 ماهه به این بیماری مبتلا شدم که دکترم اقای دکتربهاری تو مشهد هست 

یه پسر 4ونیم ساله دارم که دوست داشتم یکی دیگه داشته باشم ولی میترسم بیماری بدی باشه و زیاد عمر نکنم کسی می دونی با این داروها یی که مصرف می کنیم میشه امیدوار باشیم یا نه؟ من شبی یک شیاف مزالازین 500می زارم با یک قرص سولفالازین

2738
راستی شما بی حال نیستین ؟ بیشتر از قبل دچار سرما خوردگی و عفونت نمیشین؟ من همش فکر می کنم این بیماری ...

سلام عزیزم 

من الان ۹ ساله که باهاش زندگی می کنم 

برام بگو شدت بیماریت چقدره ؟ تا کجای روده ت درگیر شده ؟ 

ضمنا بهت بگم اگر از نظر مالی توانایی داری ، حتما از مزالازین خارجی که میشه قرص و شیاف آساکول استفاده کن 

نگران نباش بیماری کشنده ای نیست ، اما آزار دهنده س 

من خیلی تجربه دارم ، بهم بگو تا راهنمایی ت کنم

من تحت نظر یکی از بهترین دکترها در زمینه بیماری های التهابی روده تو تهران هستم . خیلی بالا و پایین داشتم با بیماریم. برای بچه دوم تا کاملا در فاز خاموش نبود ، دکتر بهم اجازه بارداری نداد

سلام عزیزم  من الان ۹ ساله که باهاش زندگی می کنم  برام بگو شدت بیماریت چقدره ؟ تا کجای ر ...

سلام خانم می دونم خیلی وقته از پیام شما گذشته 

سوال داشتم 

من ۶ ماهه که دچار کولیت شدم و همزمان هم باردار شدم روده بزرگم در حد ۹۰ سانت درگیره با قرص  مزالازین روزی ۴  تا بهتر شدم ولی دارو میخورم الان یک هفته هست هر روز صبح در حد دو قطره ترشح و یک قطره خون می بینم   یعنی بیماری ام عود کرده؟   یا چون اول بیماری ام هست طبیعیه؟ بیماری و خوردن قرص تاثیری روی جنین داره؟ 

و اینکه این بیماری کشنده است تبدیل به سرطان میشه؟