2726
عنوان

کدومش بهتره؟نظر شما چیه؟

222 بازدید | 15 پست

سلام،به نظرتون کرم ضد آفتاب الارو بهتره یا درمالیفت؟

شما از چه ضد آفتابی استفاده میکنید؟قیمتش چنده؟

از داروخانه ها بخریم اصلشو میفروشن؟یا برای اوناهم فیکه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من الارومیزنم ک یه خانم اینجاگف شنیده لک میاره ولی برامن که نیورده

وشنیدم صدوسی شده.من تازگی نخریدم دارم ازقبله تموم.نشده..فکرکنم بااین قیمت دیگه نتونم بخرم ولی خیلی خوب بود روپوست  میخابه

والا من الارو هم زدم اصلا بهم نساخت،تا این شون خریدم،چون با همه ی ضدافتابا جوش میزنم اما با شون نزدم ...

شون بی رنگشو؟

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
شون چند هس کرم.پودری هم داره؟

من بی رنگشو خریدم ۲۵تومن نمیدونم رنگی هم حتما داره

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
والا من الارو هم زدم اصلا بهم نساخت،تا این شون خریدم،چون با همه ی ضدافتابا جوش میزنم اما با شون نزدم ...

پوست من چربه و جوش میزنم،میخوام ضدآفتابی بخرم که هم باعث جوش نشه و هم تا حدودی پوشش بده پوست رو، که دیگه کرم پودر نزنم

من تا بحال اکثر ضد افتابها رو امتحان کردم solactive 50رنگی خیلی خوب بود و اوریاژ بری سان بی رنگ

الان دارم اوریاز استفاده میکنم

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
2706