2737
2734
عنوان

شوهرم امشب میخوادبرام تولدبگیره بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 289 بازدید | 23 پست

هیچی فقط جلو چشمش نیا که به خونت تشنه اس 

بچسب به شوهرت یه لحظه تنها نمون تا آب از آسیاب بیفته😁😁😁

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنظرم ساست به خرج بده برای چیزهای بی ارزش مثل شام خودت و کوچیک نکن حالا میگن این عروس و مادرش توقعی ...

بخاطرشام نبود

بخاطراحترامی بودکه نزاشت

من دوستدارم بی تفاوت باشم ولی مطمئنم اون ب روم میاره

ب روم اورد چی بگم

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐
میگم امشب بهم گفت چجوری برخورد کنم چی بگم

بیا منو بزن😣😣😣😣خو بهت گفتم دیگه😢😢😢

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2728

خب شاید اون موقع شرایط پذیرایی و مهمان داری نداشتند

ترو خدا سر هیچ و پوچ زندگی رو به کام خودتون تلخ نکنید چرا نیمه خالی لیوان رو میبینید چرا نیمه پر لیوان رو نمیبینید

الان شوهرت داره با هزار ذوق و شوق واسه ملکه اش تولد میگیره که خوشحالش کنه

پس لذت ببر و خوشحال باش اگرم مامانش حرفی زد لبخند بزن و بگو مهم نیست مادر

خسرت یه تولد به دلم مونده

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ خدایا مراقب عزیزانم باش
بخاطرشام نبود بخاطراحترامی بودکه نزاشت من دوستدارم بی تفاوت باشم ولی مطمئنم اون ب روم میاره ب روم ...

بگو مسئله خاصی نبود دیگه گذشته بهتر راجع بهش حرفی نزنیم بعدشم بخند رد شو از قدیم گفتن حرف حرف میاره

خب شاید اون موقع شرایط پذیرایی و مهمان داری نداشتند ترو خدا سر هیچ و پوچ زندگی رو به کام خودتون تلخ ...

عزیزم حرص نخورمن معذرت میخوام😂

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐
عزیزم حرص نخورمن معذرت میخوام😂

ن عزیزم حرص نخوردم

من خودم 1سال عقد بودم من و شوهرم عاشق همیم اما انقدر شرایط اقتصادی بده که حتی نتونست برام تولد بگیره امسالم که پیش هم بودیم بازم نشد

خیلی بده مردی نتونه برا زنش تولد بگیره و بهش بگه شرمندم که نمیتونم برات تولد بگیرم

آره جونم ...تولدتم مبارک الهی لبت همیشه خندون باشه

منم یه آذریم

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ خدایا مراقب عزیزانم باش
2738
ن عزیزم حرص نخوردم من خودم 1سال عقد بودم من و شوهرم عاشق همیم اما انقدر شرایط اقتصادی بده که حتی نت ...

عزیزم😔😔😔😔

واقعاناراحت شدم 

اگه اشکالی نداره میشه بگید شوهرتون چکارس