2733
2734

بچه هاماعقدیم شوهرم میخوادخونه خودشون برام تولدبگیره

چندروزپیش من و مامانم رفتیم خونه مادرشوهرم به خواهرشوهرم سربزنیم حالش خوب نبود

وقتی داشتیم میومدیم مادرشوهرم یه تعارف الکیم نکرد که شام بمون 

حالامامانم هیچی به خودمم نگفت بمون و مطمئنم منظوری داشته منم ناراحت شدم به شوهرم گفتم

شوهرمم به مامانش گفته ک من ناراحت شدم

اگه امشب به روم اورد چجوری برخورد کنم خوبه؟؟

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خیلی متین بگو ازتون توقع نداشتم 

چجوری یعنی😑

بچه که بودم یه دوست داشتم مامانش نمیزاشت بامن بگرده چون لاک میزدم حالااون با دوست پسرش میره شمال من هنوز لاک میزنم😐

😞😞😞😞😞

مادرررررر شوهر فقط مادر شوهر لجن من 😝😝

ببین عزیزم کار بدی نکرده که .خب شاید یادش رفته شاید خسته بوده شاید حوصله مهمانداری نداشته بنظرم اینجوری خودت بی ارزش میکنی البته ببخشید دوستم😍😍😍😍

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2738
بیخیال بابا  حتما شرایط شام دادنو نداشته یه تعارف واسه شام که دیگه اینهمه حساسیت به خرج دادن ...

حالاکع کارازکارگذشته

میگم امشب بهم گفت چی بگم

هیچوقت ناراحتیتو ب شوهرت نگو ک بره ب مامانش بگه اینجوری ی حس رقابت برای مادرشوهرت ایجاد میشه میگه پس ...

چجوری برخورد کنم حالاامشب😑

😞😞😞😞😞 مادرررررر شوهر فقط مادر شوهر لجن من 😝😝 ببین عزیزم کار بدی نکرده که .خب شاید یادش ر ...

میگم امشب بهم گفت چجوری برخورد کنم چی بگم

2706