2733
2734
عنوان

نودالیت رو با چه ترفندهایی درست میکنید که تنوع بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 43 پست
سالها پیش دوستم یه بسته میخره همراه باسسش میده بم منم استفاده نمیکنم یه شب ساعت ۲داشتم فیلم کره ای م ...

ببین هیچ مارکی مثل مارک نودالیت با مزه نیست تازه اونم طعم گوشتش.البته منم گه گاه میخورم چون چیز مفیدی نیست.سعی میکنم توش بروکلی و قارچ زیاد بریزم که خاصیت داشته باشه

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه ولی اینبار درست کردم برات عکس میگیرم کلا اگر ابش رو بگیری و خیلی هم نرم نشده باشه خیلی کنار بشقا ...

اگه حوصله داشتی مرحله به مرحلشو بگو یاداشت کنم یه وقت درست کنم

خیلی منتظرم بیاد.خیلی کارا کردم  تو همه اون لحظه ها فک کردم احتیاجی به حضورت نیست اما الان خیلی داغونم من موندمو باز دست خالی .اینبار از تو میخوام میدونم اگر تو بخوای میشه .پس کمکم کن .کمک کن این ماه به بهترین شکل بشه
ببین هیچ مارکی مثل مارک نودالیت با مزه نیست تازه اونم طعم گوشتش.البته منم گه گاه میخورم چون چیز مفید ...

جدی؟؟؟حتما امتحان میکنم..

اسم کاربریت  یعنی قبل از تو؟؟؟

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2731
اگه حوصله داشتی مرحله به مرحلشو بگو یاداشت کنم یه وقت درست کنم

اخه هر دفعه فرق داره با دفعه قبل  

ولی کلا اینه که سبزیجات رشته رشته رو یه تفت ریز میدم با کره

مرغ اب پز رو مکعبی برش میدم و قاطی سبزیجات میکنم

نودل رو با ادویه دارچین و فلفل و ادویه خودش و یه ذره زیره و کاری اب پز میکنم

میذارم چند دقیقه قل بخوره

خیلی شل و نرم نشه

ابکشش میکنم

قاطی میکنم تا ماهی تابه

سه دقیقه بعد برمیدارم و سرو میکنم

😁
جدی؟؟؟حتما امتحان میکنم.. اسم کاربریت  یعنی قبل از تو؟؟؟

نه یه اسم شمالی یا ترکی هستش.به معنی قارچ کوهی.اینطور شنیدم حالا نمیدونم درسته یا نه

اخه هر دفعه فرق داره با دفعه قبل     ولی کلا اینه که سبزیجات رشته رشته رو یه تفت ریز میدم ...

بعد مثلا کدو یا فلفل دلمه ای خوب پخته میشه تو این مدت؟

ببین هیچ مارکی مثل مارک نودالیت با مزه نیست تازه اونم طعم گوشتش.البته منم گه گاه میخورم چون چیز مفید ...

دقیقا

هاتی کارا که مزه پیف میده

نود الیت هم دقیقا مزه گوشتش خوشمزه است

😁
2738

دقیقا منم فقط نودالیت با طعم گوشت میگیرم 

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
دقیقا هاتی کارا که مزه پیف میده نود الیت هم دقیقا مزه گوشتش خوشمزه است

پس شمام مثل من نودل خوری😉خوشحالم از اشنایئت😄😄

نه یه اسم شمالی یا ترکی هستش.به معنی قارچ کوهی.اینطور شنیدم حالا نمیدونم درسته یا نه

بعله

قارچ خوشمزه

من اول فکر کردم کلبک Kelebek

هستی که میشه پروانه به ترکی

بعد دیدم Gobelek هستی

😁
به عربی معنیش میشه قبل از تو (تو  منظور شخص مذکر)

چه جالب.جالب اینجاست که خیلیا در مورد اسم کاربریم پرسیدن و براشون جالب بوده

2706