2726
عنوان

حالشون چطوره؟

195 بازدید | 16 پست

مادر شوهر و خواهر شوهر ها و جاریهای عزیزتون رو میگمم

سلام برسونید خدمتشون

خدایا آرامش شب را نصیب کسانی کن که آسایش روز را نصیب دیگران می کنند

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2323503/عزیزان-لطفا-بیایید?postId=76876734

اگه لطف کنید و تجربه ای دارید ممنون میشم بفرمایید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به قول جمعه همشون در سلامتی کامل به سر میبرن هوووووع😂😂😂

اگه یخچالا اهل تلافی بودن                                        هر نیم ساعت در اتاقمونو باز میکردن و میگفتن دیگه چه خبر؟؟؟!!!                                                            خوشبختانه این بزرگواران اهل گذشتن😂😂
شمام سلام برسون خدمت پدر شوهر گرامی مادر شوهر عزیز .جاری و خواهرشوهرای گلتون

حتما عزیزم سپاس

هفته آینده میبینمشون

تنهاقومی هستن که هیچ مرگشون نمیزنه

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️
2706