2733
2734
عنوان

واسه شما هم پيش اومده؟

231 بازدید | 21 پست

تا حالا شده نهايت تلاشتون رو بكنيد و نتيجه عكس بگيرين؟ ديروز امتحان فاينال زبان داشتم دو هفته س بكوب دارم ميخونم واقعا شوكه شدم وقتي نمره رو ديدم پس نتيجه اين همه زحمت و بي خوابي چي شد!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

من یه بار اینکار رو کردم سر امتحان فقط خوندم تا صبح بعد چون وقت نداشتم صبح بدون صبحانه خوردن رفتم سر جلسه اونجا دستام میلرزید همینطوری الکی اشکام میریخت همه سؤالا رو قاطی پاتی جواب دادم همه رو بلد بودم ولی جواباشونو جا به جا نوشته بودم بعدشم افتادم از همون درس بعد مامانم گفت صبحانه نخوردی بیخوابی هم که به خودت دادی انتظار داشتی سر جلسه مغزت کار کنه؟

معمولا ادم نتیجه تلاشش رو میگیره ولی گاهی اوقات بعد کلی تلاش یه نمره ای میگیری که حقیقتا دهنت سرویسه ...

اخه بديش اينه كه اطرافيان فك ميكنن نخوندي كه نمره ت اينه..الان بابام بفهمه خدا ميدونه چقد سرم غر ميزنه

اتفاقا ۱هفته پیش امار داشتم میان ترم

مطمینم از همه بیشتر خونده بودم.ولی سر امتحان خنگ شدم سوالا یادم رفته بود!

امیدوارم اثرات بارداری راشه

هرکسی بوسه ستاند ز لب یار کسی، بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند
2738
بله برای آزمون استخدامی که قبول نشدم      

😣داغ دلم تازه شد...

از بس استخدامی ها قبول نشدم شوهرم که اومد خواستگاری یکی از شروطش این بود که کار دولتی نباید برم... منم گفتم این همه ازمون این همه زحمت هیچی نشد اشکال نداره بی فکر قبول کردم دو ماه بعد اخرین ازمونی که شرکت کرده بودم قبول شده بودم فقط و فقط ۴ نفر قبول شده بودن و قرار بود بریم مصاحبه رییس اون سازمان هم اشنا بود ولی شوهرم گفت تو قول دادی  ...هنوزم حسرتش دارم

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
زبان انگليسي كانون زبان

اهان :)) اخه منم اونجا درس ميدم البته يه زبان ديگه 🤣، اخه زبان يه جورى نيست كه بشه دو هفته اى خوند ، خيلى نكته ريز دارن سوالا ، حتماً از اول ترم با معلم بخون زياد :)

2706