2733
2734

@حلوالوزدماوند    

امضامو تا آخر بخون خیلی به دردت میخوره                              آزمایش خون خیلی ساده ای وجود داره به نام آزمایش ذخیره تخمدان یا amh . این ازمایش نشون میده چه قد تخمک داری اگه عدد ذخیرت خیلی بالا باشه تنبلی داری و زودتر درمان کن تا درد نازاییو نکشی چون همه تنبلی ها راحت درمان نیستن.اگه عدد کم باشه ،یعنی ذخیره تخمک نداری و داری به یائسگی نزدیک میشی و باید زودتر باردار بشی و اگر مجردی تخمک فریز کنی که بعدا مجبور نشی از زن دیگه تخمک بگیری و کارت به تخمک اهدایی بکشه .جدی بگیرید و انجام بدید چون وقتی علامت یائسگی خودشو بروز بده دیگه تخمک زیادی نمونده و اگرم مونده باشه ممکنه پوچ باشه و همون طور که گفتم همه تنبلی ها راحت درمان نمیشن و بعضی هاشون فقط مجبورن آی وی اف کنن .پس این ازمایشو انجام بدید هزینش حدود دویست هزار تمنه اما هزینه ای وی اف و یا تخمک اهدایی صد برابر این ازمایش هست تو همین سایت کسایی وجود دارن که زیر بیست سال سن دارن و یائسه شدن و یا تنبلی تخمدان دارن و سال ها نازا بودن .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا نذاره

شوهر خواهرم وکیله میگه زنها نباید قهر کنن و مهریه رو اجرا بزارن باید خوب و خوش زندگی کنن و در طوله زندگی برن گواهی توقیف اموال بگیرن بعد مهریه رو اجرا بزارن چون اونطوری که با قهر میرن‌مردها فرصت میکنن به نامه خانوادشون میکنن همه چیز رو و این خیلی زجر اوره البته راه داره اونم ولی سخت میکنه همه چی رو

پسرم ❤❤😍😍😘😘
مهریه نزار اجرا اول بگو دلیلت چیه برای طلاق تا بهت بگم چی کار کنی

شوهرم کل زندگی برا داداشش داده حالا ده روز قهراومدم خونه بابام میگه برو طلاق بگیر ن خودش ن خانوادش کاری نمیکنن

شوهر خواهرم وکیله میگه زنها نباید قهر کنن و مهریه رو اجرا بزارن باید خوب و خوش زندگی کنن و در طوله ز ...

زنداداش من مهریشو گذاشته اجرا. داداشمم فوری زمینو ب اسم مامانم کرد‌...ولی ماشینشو نه....بنظرت ازش شکایت میکنه که چرا زمینو ب اسم مامانت کردی

2738
زنداداش من مهریشو گذاشته اجرا. داداشمم فوری زمینو ب اسم مامانم کرد‌...ولی ماشینشو نه....بنظرت ازش شک ...

اگر بعد از درخواست چیزی بنام کس دیگه ای بشه دادگاه میتونه اون قرار دادو فسخ کنه ! چون فریب حساب میشه !

وقتی نمیخواید مهریه بدید لطفا نبندید اون مهریه رو !

این کارا چیه !

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
شوهر خواهرم وکیله میگه زنها نباید قهر کنن و مهریه رو اجرا بزارن باید خوب و خوش زندگی کنن و در طوله ز ...

برای توقیف اموال کجا باید رفت؟؟ راحت گواهی رو میدن؟؟

برای حل مشکل برادرم صلوات میفرستی دوست گلم❤️
2706