2733
2739
عنوان

عکس دوستا و البوم

113 بازدید | 15 پست

عکس هایی ک تو مهمونی و عروسیا با دوستاتون گرفتین،رو میزارین تو البوم خانوادگی یا جدا ؟

خواهرم میگه جدا بذار ناجوره😐😐😐

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170

مثلا خودم و دوستم،تو روز عروسیم،یا روز عروسی اون،یا دوتاییمون باشوهرامون تو مهمونی،ک همش خودمم هستم 

اون لبخندی ک برای پنهان کردن دردت میزنی،لبخند،خداست به بنده اش.اون لبخندی که پشتش خدا باشه،تمام مشکلاتو حل میکنه....💕وزن66🔒 هدف55🔐 قد170

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگر دوستات راضي بودن و عكس گرفتن فكر نكنم نياز باشه جدا كني نهايتا چند ورق آخر آلبومت رو اختصاص بده به اون عكسا

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 
2731

میگه معنی نمیده عکس دوستا تو البوم خانوادگی باشه😐

میگه معنی نمیده عکس دوستا تو البوم خانوادگی باشه😐

مسأله مهمتر از عكس اينه كه شما ديگران به جات تصميم ميگيرن ، من شخصا از اين تعجب كردم 😁😁

2738
اگر دوستات راضي بودن و عكس گرفتن فكر نكنم نياز باشه جدا كني نهايتا چند ورق آخر آلبومت رو اختصاص بده ...

اره خب ،ما عکس میگیریم،بعد دوتا دوتا چاپ میکنیم هرکدوم برمیداریم،منم اخراش زدم،مخصوصا ک عاشق عکسم،دلم نمیاد همینجوری بذارم بیرون بمونه خراب شه

مسأله مهمتر از عكس اينه كه شما ديگران به جات تصميم ميگيرن ، من شخصا از اين تعجب كردم 😁😁

نه اخه تعجب کردم،خیلی با تعجب میگفت،گفتم نکنه کار من اشتباهه

نه اخه تعجب کردم،خیلی با تعجب میگفت،گفتم نکنه کار من اشتباهه

نه عزيزم دوست خوب از خانواده هم بهتره اين حداقل نظر منه

نه عزيزم دوست خوب از خانواده هم بهتره اين حداقل نظر منه

این حرفت واقعا درسته. من که از دوست شانس نداشتم خیلی. اگه استارتر دوستش خیلی صمیمیه و مثل خواهرن که خوبه عکسش بین بقیه عکسا باشه

چه استراحت خوبیست در جوار خودم                   خودم برای خودم با خودم کنار خودم
این حرفت واقعا درسته. من که از دوست شانس نداشتم خیلی. اگه استارتر دوستش خیلی صمیمیه و مثل خواهرن که ...

🥰🥰💋

2706