2733
2734
عنوان

سوال زنونه

586 بازدید | 41 پست

خانوما چند وقت یبار میرید دکتر زنان؟

من چند روز پیش چکاب کامل دادم مسئول ازمایشگاه ب همسرم گف علامت عفونت ادراری تو خانومت دیده میشه😔 

یعنی بخاطره رابطه هست؟

من خجالت میکشم برم زنان😔

یعنی همه خانوما ک ...دارن عفونت میگیرن؟

تازه هنوزم عروسی نکردم این بلا سرم اومده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعد از رابطه برو دستشویی و حتما ادرار کن و خودت رو بشور اصلا تنبلی نکن که بخوابی. شوهرتم باید بهداشت رو رعایت کنه

الانم ناراحتی نداره برو یه دوره انتی بیوتیک میخوری حل میشه

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋
2728
دکتر زنان رفتن والا خجالت نداره .برو چکاپ کن .دکتر انقدر دیده براش عادیه

😁سلام

نمیدونم چرا هر وقت اسم و عکس کاربریت رو میبینم یه حس خیلی خوب بهم دست میده. ازون کاربرهایی هستی که حس مثبت بهم میدن

2738

من مجرد بودم عفونت ادراری داشتم ربطی نداره

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
بعد از رابطه برو دستشویی و حتما ادرار کن و خودت رو بشور اصلا تنبلی نکن که بخوابی. شوهرتم باید بهداشت ...

کاملا درست میگه بعضی ها فکر میکنن فقط مرد باید زود بره دستشویی 

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
اکثرا میرم ولی خب شده ک نرم دشویی ولی همسرم همش میرع

خودت باید بری چون مجرای ادرار و واژن نزدیک هم هست منی وارد مجرای ادرار میشه. من همین مشکل رو اوایل رابطه پیدا کردم توصیه دکتر بود

2706