2733
2734
عنوان

خانومای رشتی کسی هست؟

58 بازدید | 12 پست

از کجا میشه لوازم آشپزخونه و دکوری عمده خرید؟

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به تعداد که اکثرا از تهران میاد قیمت پایین می خوای یه سر برو منطقه ازاد کاسپین به خصوص طبقه دو

کاسپین قیمتاش بالاس.میخوام تعداد بگیرم بفروشم.تعدادم نمیذارن بیاری بیرون از منطقه ازاد.

گاهی باید آرزوهایت را مثل قاصدک بگذاری کف دستت و بسپاریشان به دست باد تا بروند و سهم دیگران شوند!
بیا منطقه آزاد انزلی

اونجارو از چند نفر شنیدم قیمتاش فرقی نمیکنه با شهر ما

به تعداد که اکثرا از تهران میاد قیمت پایین می خوای یه سر برو منطقه ازاد کاسپین به خصوص طبقه دو

یعنی رشت عمده فروشی نداره؟

2738
برای این کار برو از تهران بخر یا می تونی از شگفت انگیز دیجی کالا استفاده کنی

تهران برام سخته.

منطقه ازاد بگردی صد در صد از رشت ارزونتر پیدا می کنی من همه خریدام اونجاست البته ناگفته نماند با این ...

شنیدم نمیذارن عمده خرید کنی بیاری بیرون