2737
2734
عنوان

آخه منکه افاده ای نیستم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 28 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فقط درون گرایی همین

درونگرا منظورتون اینه که مشکلاتمو بروز نمیدم؟

نه اینطور نیست

با دوستام یا خانوادم مشکلاتمو در میون میزارم و همچیو بهشون میگم

کلا معتقدم که خانواده از دوست خیلی بهتره و واسه همین نمیخوام با افراد زیادی ارتباط برقرار کنم

نه اسفندی ام

دقیقا مثل منی منم اسفندیم

الان هم یجوری شده ترجیح نیدم دیگه دوستی هم نداشته باشم آدما عوض شدن و بی رحم

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️
2731
درونگرا منظورتون اینه که مشکلاتمو بروز نمیدم؟ نه اینطور نیست با دوستام یا خانوادم مشکلاتمو در میون ...

نه درون گرا بودن اصلا بد نیست و به معنای ضعف در حل مشکلات نیست،درون گراها عموما کم حرف و کم ارتباط هستند

2738

هیچی به روشت ادامه بده 

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

سلام و احوالپرسی با اطرافیان صمیمیت نمیاره منم با اینکه با نصف دخترای دانشکده سلام علیک داشتم اما دوستای صمیمیم فقط دو نفر بودن اما دلیل نمیشه به بهونه بی حوصلگی منزوی شد