2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من کلا آدمی نیستم که زیر بار خفت و زور برم ولی میگم وقتی یه ماجرایی شروع شد خیلی راحت نباید تمومش کرد مخصوصا در زندگی مشترک. آدم ها توی عصبانیت از هم بیزار میشن و همیشه حق رو هم به خودشون میدن. بشین سبک سنگسن کن دودوتا چهارتا کن ببیین اگه از این ادم آدم درست حسابی درنمیاد و خانوادت حامیت هستن به جدایی فکر کن ولی اگه همینجوری یه دعوایی شده و الان عصبانی هستی یه کم تجدید نظر کن

يار،هي يار، يار!اينجا اگرچه گاه گل به زمستان خسته ، خار ميشود ..اينجا اگر چه روز گاه چون شب تار ميشود ..اما بهار ميشود!من ديده ام که ميگويم ...
دیشب کلی حرف بارم کرد  دلمو بدجور شکست حتی قرار مدار طلاقم گداشتیم

طلاق خوب نیست بیشتر فک کن این زنه ک آسیب میبینه

حاجت بزرگی دارم لطفا برام‌صلوات بفرستید از خدا میخوام مشکلی ک من دارم برای هیچ کس پیش نیاد   
من کلا آدمی نیستم که زیر بار خفت و زور برم ولی میگم وقتی یه ماجرایی شروع شد خیلی راحت نباید تمومش کر ...

۲ساله

روز بروز از هم دورتر میشیم

هرچی فکر میکنم

میبینم جدایی به نفعمه

خانوادمم مشکلی ندارن 

و از خداشونه

اون منو نمیخواد مونده چطور در بره

خوب اگه نمیخاد غلط کرده تو رو گرفته حالشو بگیر پس کل حق و حقوقت 

حاجت بزرگی دارم لطفا برام‌صلوات بفرستید از خدا میخوام مشکلی ک من دارم برای هیچ کس پیش نیاد   
۲ساله روز بروز از هم دورتر میشیم هرچی فکر میکنم میبینم جدایی به نفعمه خانوادمم مشکلی ندارن  ...

خوب اگه حرفت از رو عصبانتیت نیست و دو ساله داری به معنای واقعی تحملش میکنی با یه مشاور درست حسابی مشورت کن و ازش کمک بگیر. عمر و جوونی ادم ارزشش بیشتر از اینه که بخواد تو ترس و توهین و تحقیر بگذره. البته یک طرفه هم نباید به قاضی رفت و حرفهای اون اقا رو هم باید شنید. شاید امیدی به اصلاحش باشه

يار،هي يار، يار!اينجا اگرچه گاه گل به زمستان خسته ، خار ميشود ..اينجا اگر چه روز گاه چون شب تار ميشود ..اما بهار ميشود!من ديده ام که ميگويم ...
2706