2703
2553
عنوان

آدم های سمی زندگیمان

| مشاهده متن کامل بحث + 494 بازدید | 24 پست
عالیه... راضی کردن بابات رو بسپار به مامانت... با این شرایطی که گفتی نباید بذاری ...پدرت ازت چیزی ...

مامانم یه فرد تررررررسو کم دل و بی دلو جرأت .. که بابام روش شیرررره .. و هرچی میشه توزندگی میندازه تقصیر مامان 

شروع زندگی با یک طلبهء سید  ؛)

به نظر من با پدر مادرت هماهنگ کن کاری به بقیه نداشته باش ، آخرش پدر و مادرتند هر چقدر بد باشند

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

به نظر من با پدر مادرت هماهنگ کن کاری به بقیه نداشته باش ، آخرش پدر و مادرتند هر چقدر بد باشند

به مامانم که ساعتو گفتم .. گفت وای خدا مرگم بده .. دور از جونش

شروع زندگی با یک طلبهء سید  ؛)
2720
به مامانم که ساعتو گفتم .. گفت وای خدا مرگم بده .. دور از جونش

شهرستانی یا شهر بزرگ من شهرستانم اینجا ساعت هشت شب مث سه نصف شب تهرانه 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  

میدونید پدر مادرا همیشه نگران بچه هاشونن. اما متاسفانه بلد نیستن نگرانیشون درست و هدایت شده پیش ببرن و با رفتاراشون به بچه هاشون اسیب های شدیدی میزنن. منم چون خیلی ازین رفتارا دیدم و میدونم یعنی جی ولی منم واقعا نمیددنم راه درستش چیه.

مطب گردی 
2714