2703
2553

سلام....

عزیزان میشه بفرمایید برای پذیرایی دفاع چه تعدادی و در نظر بگیرم کافیه....با توجه به اینکه به کسی خبر ندادم....

نه میخوام کم بیاد نع خیلی زیاد....

حدودشو بگید دوستان.....

😂😂😂😂

مرسی بابت کمکتون....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

برا رو میز استادا مفصلتر بگیر

میوه و شیرینی و آب معدنی و آب میوه بچین. برا حضار هم یه جعبه شیرینی ریز بگیر تعارف کن. زیاد هم اومد ب بخش اموزش و کارکنان دانشگا هم بده

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

من خودم ۱۵ نفر مهمون رو در نظر گرفته بودم با پنج تا استاد

و چند تا هم اضافه

برا مهمونا که پک اماده کردم توش موز رانی و شیرینی گذاشتم و دستمال کاغذی و چاقو

برا اساتید جلوشون تو ظرفهای پذیرایی سه مدل میوه و دو مدل شیرینی

رانی و اب معدنی

من به اندازه ای که دعوت کرده بودم به اضافه ۵ ۶ تا اضافه

تو پک گذاشتم همه رو،راحت بود دردسر پذیرایی نداشت

‏200 سال پیش وقتی آمریکایی ها در لجن و کثافت زندگی میکردند ایرانیان مسواک میزدند.200 سال بعد وقتی آمریکایی ها کره ماه را فتح کردند ایرانیان همچنان مسواک میزدند!! آخه بهداشت خیلی مهمه

بستگی داره چند نفر تو جلسه دفاع شرکت میکنن تو دانشکده تون...من خودم چون روز برفی بود حدود ۲۰ تا بردم

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2714
شیرینب فقط برای بقیه کم نیست.....میخواسم میوه و شیرینی بدم؟؟؟

ساده بگیر بابا کی به کیه. من اینقدر خودمو اذیت کردم ولی بعد من همه با یه جعبه شیرینی میومدن

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

بنظرم شلوغ نباشه بهتره

تولد ك نيست عزيزم

يادت نره ك تو واسه ارائه پايان نامه اونجايي، نه مهموني گرفتن

اساتيد و چند نفر از همكلاسيات ك احساس خوبي بهت ميدن رو بگو بيان اونم براي كمك

بنظرم خلوت بهتره! همش بايد تو پذيرايي و ميز چيدن و...

اين ك نشد دفاع