2737
2734

فقط قبل اینکه توضیح بدم خدمت اون دوستایی که بدون شناخت میان و توهین میکنن خیلی بی سر و صدا تاپیک رو ترک کنن. من همونم که در مورد سایت دوستیابی سوال کردم. خاستگار زیاد دارم اما هیچکدوم به معیارهای من نمیخوره واین خیلی اعصابمو خورد میکرد. چند سال پیش یکی از دوستام از این طریق ازدواج کرد که الانم خوشبخته اما من مخالف این نوع ازدواج بودم. حالا میخواستم تجربه های شما رو هم در این باره بدونم. از دیشب که ثبت نام کردم نزدیک 10 پیام داشتم که به معیاریام میخوردن. اینم بگم زیر نظر خانوادم این کارو اگه بخوام انجام بدم هستم. لطفا نظرات خودتونو بدید.

حواست رو عزیزم خیلی جمع کن ، شاید دروغ بگن .

خداییش توی دنیای واقعی طرف میگه کارمند پتروشیمی هستم بعد کاشف به عمل میاد که ابدارچی یه شرکت معمولیه 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
حواست رو عزیزم خیلی جمع کن ، شاید دروغ بگن . خداییش توی دنیای واقعی طرف میگه کارمند پتروشیمی هستم ب ...

به کمک خانوادام حسابی تحقیق میکنیم سر از تموم کاراش در میاریم با خودم فکر میکردم یه زمانی دوستی دختر و پسر عین جنایت بود اما الان جا افتاده و خوبه. اگه این نوع ازدواجم با تحقیق حسابی جا بیافته خیلی خوب میشه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به کمک خانوادام حسابی تحقیق میکنیم سر از تموم کاراش در میاریم با خودم فکر میکردم یه زمانی دوستی دختر ...

انشاللهه که گره از ازدواجت باز بشه ، خوشبخت بشی .

خیلی احتياط کن ، مواظب باش وابسته نشی 

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 
2728