1147
648

چرا حس هیچی نیس

عشق یعنی نگاه تلخش اسمت تو صدای سردش          یعنی وقتی من بیدارم تو خوابه خواب تو بغل گرمش    یعنی دیگه هیچکس نباشه بخواد آرومت کنه                یعنی حتی خود خداهم بخواد نابودت کنه

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1158

خب منو حدس بزنین😆🌹

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
نه هرگز شب را باور نکردم... چرا که در فراسو های دهلیزش به امید دریچه ای دل بسته بودم...             تیکر بارداری نیست.

من  

همیشه شرایط برام ایده آل نیس،من این پستی بلندی هارو درک میکنم،اشتباه کردن همیشه اشتباه نیس ،من این حس گناه رو تو خودم دفن میکنم،یقینایقین بیشتر از یهاحتمال نیس،تمام حتما هارو جز مرگ نقض میکنم ،دردی عمیق چاره ای ساده نداره ،من عادت گریه کردن رو ترک میکنم،من این عقایمو یه جایی ثبت میکنم،زندگی زانوهامو اگر خم کرده باشه ،من این مرگو ی روز زنده زنده دفن میکنم،
1125
1103

خوب بفرمایید حدس بزنین

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
1170