2733
2734
خیلی مراقب زانوت باش خیلی آسیب پذیره ورزش هایی که واسه زانوت ضرر داره مطلقا انجام نده بر عکس اون ورز ...

ممنون عزیزم❤ آره با ضربه ای که دیده نمیدونم میتونم بازم ورزش کنم 

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
اخه ورزش تو خونه هم حال نمیده تنهایییی

اهنگ بذار ورزش کن

اگه میتوکی برو باشگاه اگه نه که پس اینا بهانه برای تنبلیه

من پارسال رژیم گرفتم اولاش هی به خودم چیز میگفتم فهش میدادم که اخه این چه هیکلیه من باید لاغر بشم این طوری به خودم روحیه و انگیزه میدادمشش

❤تا خدا بنده نواز است     به خلقش چه نیاز......❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم❤ آره با ضربه ای که دیده نمیدونم میتونم بازم ورزش کنم 

خواهش می کنم گلم❤ شنا هم فکر می کنم خوبه و تاثیر داره بازم خودت تحقیق کن چون زانو واقعا حساس و همه فشارها در پا بیشتر روی زانو یا یه کاری رو که انجام میدیم فشارش رو روی زانو حس می کنیم؛امیدوارم همیشه سلامت و تندرست باشی گلم🙏😘

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯
خواهش می کنم گلم❤ شنا هم فکر می کنم خوبه و تاثیر داره بازم خودت تحقیق کن چون زانو واقعا حساس و همه ف ...

حتما مرسی عزیزم توام همینطور😗❤

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2728
 حتما مرسی عزیزم توام همینطور😗❤

فدات شم مرسی عزیزم❤😘🌸🌸🌸

به اینا نگاه کنید👈🏻😐😐😐😐😐😐😏😏😏😏😒😒😒😯😯😯اینام دارن به شما نگاه میکنن نه؟😳😳😳😳😳😱😱😱😱😐😐خواستم متوجهتون کنم خب من برم دیگه🗿👩‍🦯