2726
عنوان

شما بگید حق بامنه یا شوهرم

677 بازدید | 32 پست

سلام دوستان

پسر من جمعه 5سالش میشه غیر از جشن ختنه سیرون که6روز بوده دیگه براش جشن یا تولد نگرفتم در صورتی که برادرهام و بردار شوهرم هر سال برای بچه هاشون جشن تولد میگیرن امشب به اقام میگم بیا جمعه تولد بگیرم وخانوادهامون دعوت کنیم اینجا میگه اصلا حرفشو نزن مثل هر سال تولد3نفره جمعه دیگه خانواده هارو دعوت کن دورهمی

درضمن شوهرم اصلا خسیس نیست و توانایی مالی داره که تولد بگیره من از دستش عصبیم شما میتونید راه کار بدید که راضیش کنم؟

پیشاپیش ممنون

الهم عجل لولیک الفرج امین و اهورا گل پسرهای مامان                 خدایا ممنونم بابت تمام نعمت.هایت 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

علتش چیه که میگه نه؟؟

گفتند که او🤴🏻عاشق 😍 گیسوی کمند👰🏼 است❤️ موهای من 👸🏼از عصر  همان روز🌞 بلند است👱‍♀️💋😍😘خدای مهربونم ممنونم که بالاخره منم به آرزوم رسیدم و مامان شدم 🥰 دخترم همه ی زندگیمونه❤️❤️❤️❤️🤩😍

بنظر من چیز مهمی نیست که بخوای یخاطرش حرف شوهرتو گوش نکنی. بچه مخصوصا پسر بچه هم فقط براش مهم اینه تولد داشته باشه و کادوی خوب بگیره دیگه اینکه چند نفری باشه و خالش و عموش باشن براش مهم نیست . بهش بگو چشم 

مجردم.  باردار نیستم. سینگلم . پریگننت نیستم. نات گیلیلیلی. نات نی نی. تیکر ایز فور ودینگ   
تولد سه نفره بیشتر دوست داره خب

اره دفعه اول که برای خودش تولد گرفتم اخر شب بعد از تشکر فراوان گفت دیگه اینکارو نکن من تولددونفره دوستدارن

الهم عجل لولیک الفرج امین و اهورا گل پسرهای مامان                 خدایا ممنونم بابت تمام نعمت.هایت 

سلام عزیزم.باهاش اروم صحبت کن با ارامش و بهش بگو که دوست داری بچه ی شما هم تجربه کنه یه تولد در کنار خانوادهاتون.بعد بگید خودتونم دوس دارید که جشن بگیرید.شاید یکم کوتاه اومد

2706