975
648

رفته بودیم اتلیه همش ازم تعریف میکردن میگفتن چه حامله ی خوس هیکلو سرپایی

اومدم اینجا نوشتم گفتید برو بابا عکاسا زیاد تعریف میکنن

بیاید عکساشو ببینید بدستم رسید😏

در مکانی به نام نی نی سایت همه خانم ها قد بالای 170 چشما رنگی پوستا بور و سفید کمر باریک و باربی شوهراشون همه دکتر مهندس خلبان مدرس دانشگاه مدیرعامل نظریه پرداز درآمد ها بالای هفت میلیون در ماه جالب اینجاس همین شوهران پولدار و تحصیل کرده مدام در حال خیانت به عیالشون هستن آمار خیانت شوهران در نی نی سایت بیداد میکنه😥همشون گوشی اپل دارن اینهمه هواوی به دست تو خیابونم منم با همزادام😆 همشون از شوهرشون و خانواده شوهرشون سر تر هستن خانواده خودشون بافرهنگ و لاکچری خانواده شوهراشون رفتارهای غیر انسانی دارند و عقب افتاده هستن اینجا همه عروس ها مظلوم هستن و واقعا در حقشون طلم میشه اینحا مادرشوهر غول بی شاخ دمه خواهرشوهر غول با شاخ و دمه بعد اگر خودشون عروس داشته باشن بهترین و خوش سیرت ترین خواهر شوهر دنیان و مادرشون میشه یه مادرشوهر فرشته اینجاس که زن داداش میشه گودزیلا 😶پس اینایی که تو واقعیت دور و برمون هستند کی هستند 

👀👀

گاو اولی🐄:""مااااااااا؟"" گاو دومی🐮:""مااااااااا!"" گاو اولی🐄:""ماااا مااااا"" گوسفند🐏 وارد ماجرا میشه :""بعععع"" گاو اولی🐄:""ماااااااااااا؟""گوسفند دومی🐑:""بععععع!بععععع!""  نه واقعا نشستی این گفتگو رو تا اخر خوندی؟😐😐😐😐 حتما لیسانسم داری😒😒😒😒😒

ایول عکس

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
۲۴مرداد رسما نامزد شدم💑💍 ۴ماهه نامزدم ❤😍🍓تیکرمم تیکر بارداری نیست😝تیکر عیده😆 دوس دارم عیدو تو فروردین انشالله عقده😩😩😩💒💐👰

نزار عزیز

سواستفاده میشه

خدایا میشه یه قلب 💜کوچولو به کنجدم بدی؟که دل مامان👵 و باباشو👴شاد کنه😢💫همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏خدایادلم سخت معجزه میخوااااد  

نکن چشمت میزنن جدی میگم  .خب قبول کردیم که خوش هیکلی

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مجردم.  باردار نیستم. سینگلم . پریگننت نیستم. نات گیلیلیلی. نات نی نی. تیکر ایز فور ودینگ   
892

میلایکید؟؟؟

خوب بلایکید

واسه مردی بمیر که برات😇                              عابربانکشو دربیاره بچپونه تو کیفت😄💳 😎       تب کنه که چی بشه😏😏 برات نون و آب میشه😲😲   یه کم واقع بین باش😜😜
959
991