عنوان

زمین بطور عجیبی گرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1265 بازدید | 55 پست

بخدا اگه بفهمن منم مثل شما تو مهمونی تازه عروس بودم بلوز دامن پوشیده بودم با چادر ،چادرم حریر بود ولی روش کلی طرح داشت پدرشوهرم به ننه شوهرم گفت به این بگو چادرشو عوض کنه ابرومو برد حالا باید به زور به دخترش یه روسری بدی سر کنن با بلیز و شلوار می چرخن و...وبماند من کاری به حجاب دختراش ندارم کار به حرفهای پدرشوهر عوضیم دارم خیلی از این کارا کردن اینا تو کوچشون نامحرم هست باید حجاب داشته باشن ولی تو خیابونو و تو مهمونیا همه محرمن آی خدا کنه اونایی که ادعای ایمان دارند ادم باشن دل نشکنن یعنی وقتی من پدرشوهرمو تو گور بزارن من خوشحال خواهم بود چون می دونم عذاباش شروع میشه

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا اگه بفهمن منم مثل شما تو مهمونی تازه عروس بودم بلوز دامن پوشیده بودم با چادر ،چادرم حریر بود ول ...

وای حرف اخرت بده عزیزم

پدر همسرته.....😔 

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 
2728
مگه هر کی مو رنگ کنه دختره بدیه؟! شما هم ناراحت نباش که زمین خیلی خیلی گرده.

اره میگفت خیلی بده که مو رنگ کرده😔

بخدا کاش عکسشو داشتم در حد چند تا تار مو اونم وسط سرم بیریخت🙄😔

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 
وای حرف اخرت بده عزیزم پدر همسرته.....😔 

اگر بدونی تو این چهارسال چه بلاهایی چه تهمتهایی بهم زدن چقدر شوهرمو داغ کردن منی که هیچ وقت بهشون بی احترامی نکرده بودم یعنی این ادم شیطان کامل هست نماز اول وقت میخونه. دعا و ثنا و تمام مستحبات رو انجام میده ولی به من تک عروس بلایی نبوده نیاورده باشه فقط من می دونم چه عوضیه یه ماشین عوض کردن ایمانش رفت دیگه به دختراش نمیگف روسری سر کنید علنا میگفت کسی تو ماشین ما رو نگاه نمیکنه و...رفتارا و حرفاش تغییر کرد ولی منو چزونده اشک پسر خودشو در اورد فقط میخام بیاد در خونم زجه زدنشو ببینم 

یه شب یه مرد غریبه رو اورد دم خونه من که این شاهده که تو همچین روزی اونجا بودی در حالی که من اصلا اون منطقه شهر نرفته بودم تا این حد وقیحن 

چقدر رابطه منو شوهرمو خراب کرد ففط به این دلیل که از اول با ازدواج ما مخالف بود وقتی یه دختراش طلاق گرفت دیگه نمیتونست خوشی ما رو بببنه 

لطفا لایک نکنید ، لایک نکنیددددد آفرین لایک نکنید🙃
چیشده مگه

خیلی چیزا😢

خانواده‌ ی همسر سابقم خیلیییی اذیتم کردن همینطور خودش متاسفانه تو1کوچه هم هستیم سرکوچه و ته کوچه...

پا ب فرار گذاشتم خداگواهه بعد از کن2سال بعد زن گرفتن بره پسرشون 3ماه زندگی کرد جدا شدن باز اومد سراغ من گفتم ن رفت 1یا2سال دیگه شنیدم ازدواج کرده با 1خانومی ک 2تا بچه داره خانواده ش رو ول کرده رفته خونه ی خانومه زندگی می‌کنه...

نگم برات از عذاب هایی ک کشیدم فقط واگذار ب خدا خودش جوابشون رو بده...

میشه برای حاجت روایی وعاقبت بخیریم1 دونه صلوات هدیه کنی ب روح بزرگوار رسول الله 🙏💞

خانومی من عکس بارداریتو ندیدم😐😐

الان اومدم سایت

میشه باز بذاری ببینم؟!

آنچه را عاشقانه دوست میداری بیاب و بگذار تو را بکشد/بگذار غرقت کند در آنچه که هستی/بگذار بر شانه هایت بچسبد/سنگینت کند/بگذار تو را بکشد و تمامت را ببلعد/زیرا هرچیزی تو را خواهد کشت/دیر یا زود/اما چه بهتر که آنچه دوستش میداری بکشدت!!

یه سوالی

چجوری بارداریت خوب شده بود هیکلت

چندکیلویی

ورزش میکنی

من وقتی تاپیکت قفل شده بود دیدم و عکستم نبود ولی تعریفای بقیه رو شنیدم

منتظر جوابتم عزیزم نمیدونستم کجا برات پیام بزارم