2733
2734
عنوان

زمین بطور عجیبی گرده

1265 بازدید | 55 پست

تو هیچ جای زندگیم بد کسیو نخواستم نفرینش نکردم نگفتم کاش سرش بیاد

درسته دلمو زیاد شکستن

ولی تا عروسیشون رفتم آبروشونو خریدم 

بد کسیو به کسش نگفتم

مادرشوهرهمینا که اومدن خواستگاریم دم عروسی خواهرم بود من ی تیکه از موهامو قهوه ای کردم

وقتی منو دیده بود ب شوهرم گفته بود عجب میگی دختر خوبیه ولی موهاشو رنگ کرده ابروهاشم ورمیداره

تو خواستگاری فهمیدن ما ماهواره داریم کلی ب شوهرم توپیده بود از تو که مومنی انتظار نیس با ی خونواده ی اینطوری وصلت کنی

خدا میدونه تا مدتها چقدر شوهرم تو عقد و بعدش اذیتم میکرد سر این حرفا

ی سال بعدش خودشون ماهواره خریدن

چقدرم پیگیر سریالاش بودن...

دم نزدم

همین چند وقت پیش خواهرشوهرم موهاشو رنگ کرد کامل

از تیپاش که نگم تیپاو ارایشایی که من که متاهلم نمیکنم....

خلاصه که شماتت نکنیم زمین بدجور گرده

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب الان برای اینکه به گرد بودن زمین اعتقاد داشته باشیم شما باید بزنی تو روشون ماهواره و رنگ وگرنه آسیبی نمیبینن ک حداقل خجالتی چیزی  

تو عاشق نبودی که دردودل عاشقا رو بفهمی💕           تو بارون نموندی که دلگیریه این هوارو بفهمی💓              تو گریه نکردی برای کسی تا بدونی چی میگم💞                 دلت تنگ نبوده ، میخندی تا از حس دلتنگی میگم💔            تو تنها نموندی تا حال دل بیقرارو بفهمی💓                      عزیزت نرفته که تشویش سوت قطارو بفهمی💗                  تو از دست ندادی بفهمی چیه ترسه از دست دادن💖            جای من نبودی بدونی چیه فرقِ بین تو و من🖤                                                                                                    اونجا که یه دختر میگه "تو قول داده بودی"                  قابلیت اینو داره که عرش خدارو بلرزونه🖤                                                                                                                                                       
2738

مگه ابرو و رنگ‌مو ربطی به مجرد یا متاهل داره.

یادمه ۱۶ سالم بود موهامو دکلره کردم. و چققققد زشت شدم. فرداش مشکی کردم😄😄😄

زنی که صاحب فرزند نمیشد؛ پیش پیامبر زمانش می‌رود و میگوید: از خدا فرزندی صالح برایم بخواه.پیامبر دعا میکند ، وحی میرسد که آن زن را بدون فرزند خلق کردم. زن میگوید خدا رحیم است و میرود.سال بعد باز تکرار میشود و باز وحی می آید  که بدون فرزند است. زن این بار نیز به آسمان نگاه میکند و میرود.سال سوم پیامبر زن را با کودکی در آغوش میبیند.با تعجب از خدا میپرسد: بارالها، چگونه کودکی دارد؟او که بدون فرزندخلق شده بود!؟وحی میرسد: هر بار گفتم فرزندی نخواهد داشت، او باور نکرد و مرا رحیم خواند. رحمتم بر سرنوشتش پیشی گرفت. با دعا سرنوشت تغییر میکند، از رحمت الهی ناامید نشوید اینقدر به درگاهی الهی بزنید تا در باز شود...ميان آرزوی تو و معجزه خداوند، ديواری است به نام اعتماد. پس اگر دوست داری به آرزويت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن ....هيچ کودکی نگران وعده بعدی غذايش نيست!زيرا به مهربانی مادرش ايمان دارد.ای کاش ايمانی از جنس کودکانه داشته باشيم به خدا
خب الان برای اینکه به گرد بودن زمین اعتقاد داشته باشیم شما باید بزنی تو روشون ماهواره و رنگ وگرنه آس ...

اهل ب روشون زدن نیستم متاسفانه یا خوشبختانه

مگه چی میشد که بشه خدا جون....😔 
2706