2726
عنوان

بی بی چک مدیکور قبل از پریودی مثبت شد

| مشاهده متن کامل بحث + 3292 بازدید | 121 پست
منم درد پری داشتم از یکی دوهفته قبلش هی می رفت هی میومد .نوک سینه هامم درد میکرد

منم همینجورم..ولی نوک هام وقتی فشار بدم در میان....تا ببینم خدا چی میخواد 😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصلا استرس به خودت وارد نکن هر نوع بی بی چکو صبح زود وقتی بیدار بشی تست بزنی بهترین موقع و درست ترین جوابه حالا فردا صبح دوباره امتحان کن شبم راحت بخواب 

پسرم با اومدنت زندگیمون جون دوباره ای گرفت و دنیامونو زیباتر کردی الهی همیشه سلامت باشی 

عزیزمممم بی بیچکم منم همین شکلی بود مثبت بود مبارک باشه😘😘

ان تیم ۳/۴بوده شاید امینوسنتز بشممم😔😔دعا کنید نی نی مو😘😘😢لطفایک صلوات محمدی پسند واسه نی نی ام بفرسین بعد از دوسال مبارزه با تنبلی تخمدان نی نی دارشدم اونم با امپول😢😢
2728

[QUOTE=76919792]اصلا استرس به خودت وارد نکن هر نوع بی بی چکو صبح زود وقتی بیدار بشی تست بزنی بهترین موقع و درست ترین ...[/QUOTE دیروز ظهر زدم  امروز صبح‌هم زدم. گفتم شاید خطا داشته باشن.رفتم از این قطره چکونه ها گرفتم دوباره هاله افتاد فردا دوباره میذارم😍

[QUOTE=76919792]اصلا استرس به خودت وارد نکن هر نوع بی بی چکو صبح زود وقتی بیدار بشی تست بزنی بهترین ...

ان شالله که مامان شدی

پسرم با اومدنت زندگیمون جون دوباره ای گرفت و دنیامونو زیباتر کردی الهی همیشه سلامت باشی 
2706