2726
عنوان

کاربرگنجشک

112 بازدید | 20 پست

بچهاکاربری بودن که لینک سایت همراه اول گذاشته بودن نت رایگان میداد،دقیق یادم نیست اسمشوفکرمیکنم اسم کاربریشون گنجشک بود

کسی اون لینکوداره؟؟؟

لطفالایک نکنید،ممنون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام گلم اره عزیزممنون میشم اگه بذاری

سلام. این لینک باشگاه مشتریان همراه اوله. تو باشگاه می تونی کلی امتیاز جمع کنی و با امتیازات بسته های اینترنت، مکالمه و پیامک رایگان بگیری. به محض ورودت 20 امتیاز هدیه هم بهت می ده...

https://my.mci.ir/user/clubInvitation?invId=cvU1nwR

سلام. این لینک باشگاه مشتریان همراه اوله. تو باشگاه می تونی کلی امتیاز جمع کنی و با امتیازات بسته ها ...

ممنون فدات

داخلش برم بعدنت میده؟؟ چه جوریه؟ 

لطفالایک نکنید،ممنون

سلام. این لینک باشگاه مشتریان همراه اوله. تو باشگاه می تونی کلی امتیاز جمع کنی و با امتیازات بسته های اینترنت، مکالمه و پیامک رایگان بگیری. به محض ورودت 20 امتیاز هدیه هم بهت می ده...

https://my.mci.ir/user/clubInvitation?invId=cvU1nwR

ممنون فدات داخلش برم بعدنت میده؟؟ 

امتیاز میده عزیزم.بعد شما هرسری که شارز همراه اول بخری یا بسته همراه بخری بهت امتیاز میده.روز تولدت هم یا یک روز مکالمه هدیه میده یا ۱۲۰امتیاز..هر پنجاه امتیازی هم میتونی یه شـارژ دوهزارتومنی رایگان بگیری و از امتیازت کم کنی به جای پول دادن

امتیاز میده عزیزم.بعد شما هرسری که شارز همراه اول بخری یا بسته همراه بخری بهت امتیاز میده.روز تولدت ...

عع چطوری بچه‌ها میگفتن بهمون5 گیگ داده

لطفالایک نکنید،ممنون
سلام گلم اره عزیزممنون میشم اگه بذاری

میخوای عکس از صفحه امتیازا بگیرم برات بزارم؟؟درکل شما نمیخواد هزینه ای پرداخت کنی اون یه گوشه نصبه برای خودش هروقت شـارژ گرفتی یه امتیازی هم میده.چون نرم افزار رسمی همراه اوله هزینه ای نمیخواد شما بدی

عع چطوری بچه‌ها میگفتن بهمون5 گیگ داده

اون لحظه ای که اولین بار نصبش میکنی یک‌گیگ اینترنت یک ماهه میده.من خودمم.گرفتم.وقتی نرم افزار همراه من نصب کردی  گزینه راهنماییشو که ببینی یک گیگ اینترنت میده یک ماهه.بعد از طریق این لینک عضو باشگا شو و امتیازاتو جمع کن 

میخوای عکس از صفحه امتیازا بگیرم برات بزارم؟؟درکل شما نمیخواد هزینه ای پرداخت کنی اون یه گوشه نصبه ب ...

اره عزیزم بذارمن اصلا نمیدونم چجوریه،طمع کردم گفتم نت رایگان بگیرم

لطفالایک نکنید،ممنون
اون لحظه ای که اولین بار نصبش میکنی یک‌گیگ اینترنت یک ماهه میده.من خودمم.گرفتم.وقتی نرم افزار همراه ...

چه خوب واقعا ازت ممنونم فدات که وقت گذاشتی

لطفالایک نکنید،ممنون
2706