2733
2734

یه دختر دارم بخاطر همین نمیخوام زیاد وسایل بخرم فقط لوازم ضروری را میخوام بگیرم میشه نظر بدید بگید چه چیزایی بخرم؟

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من برای بچه دومم لباس و شیشه و دستمال مرطوب و

خشک کن و حوله و پوشک خریدم

البته چون جنسیتشون متفاوته پتوی پسرونه هم‌خریدم

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         

لباس و اینا باید زیاد بگیری چون تا یه مدتم نمیتونی بری خرید....صندلی و ماشین و کریر هم بهتره بگیری...

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

من دوتا خواهرم دوقلو داشتن یکی شون کالسکه پشت سر هم داشت یکی شون کنار هم یادمه اصلا نمی تونستن با کالسکه جایی ببرشون چون دوتا بودن واقعا سخت بود کالسکه های دوقلو هم بخوای نخوای بزرگترو دردسره

یادم آغوشی خیلی استفاده کردن

لطفا فقط یه صلوات برای سلامتی اقا امام زمان💕 
2738
بنظرم صبرکن بدنیابیان هرموقع هرچی لازمشون شد بخر🤔🤔

با سه تا بچه تا مدتها نمیشه رفت بیرون عزیزم من تجربشو دارم

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
من دوتا خواهرم دوقلو داشتن یادمه اصلا نمی تونست با کالسکه جایی ببرشون چون دوتا بودن واقعا سخت بود کا ...

کالسکه دوقلو عصای دست من بود خیلی استفاده کردم ازش

بنظر من لباسای 0تا 2 که لازمه براشون بگیری و شیشه و پستونک و شامپو اینا و پتو و بالشت و اینا برا خوابشون و اینکه کالسکه دوتایی هم لازمت میشه چون دوتان

ممنونم که اومدی تو بغلم پسر گلم

به نطرتون چقدر هزینه میشه؟منم میخوام در همین حد که گفتید بخرم نه بیشتر

خدایا شکرت بابت رسیدن به آرزوهام،هیچوقتتتت از خدا ناامید نشید ، امید و توکل معجزه میکنه .
کالسکه دوقلو عصای دست من بود خیلی استفاده کردم ازش

شما دوقلو داری عزیزم؟

2706