2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتی اسمش هم از توی شناسنامم در اوردم  هیچ فرقی با یه دختر مجرد ندارم از هر نظر

خب پس 

فکر کردم طلاق گرفتی 

خداروشکر انشالله یه بخت خوب نصیبت بشه دوستم 

ببخشید فضولی کردم🌹🌹🌹

چند روز مونده تا اون روز؟

نمیدونم فعلا اول راهم

عاشقت نبودم ،تلاش کردی تو دلم جا باز کردی ...💔عاشقت شدم از توام زدم جلو ولی کم اوردی ...من بهت تکیه کرده بودم ...خیلی سخته تکیه گاه دختری که حتی بخاطرت خانوادشم پس زده پشتشو خالی کنه ...خوردم زمین ،بدم خوردم زمین ...فقط از خدا میخوام هیچوقت جای من نباشی ...حس این شبای منو نداشته باشی ...من گذشتم از اون زندگی دارم میرم همون‌ چیزی شد که خواستی 😔هروقت یادم افتادی دعا کن بتونم دووم بیارم ...باهم دیگه خندیدیم تنها گریه کردم 😔💔...همین/بیا وداع کنیم ...اگر بنا باشد کسی از ما بماند همان به که تو‌بمانی...کینه تو به کار این دنیا بیشتر می آید ...تا عشق من ....
2728

کلا اون 19 روز فاصله ی کات کردن تا طلاق رسمی شوکه بودم

انگار خواب بودم

باورم نمی شد این منم و این زندگی منه

صبح روز طلاق با مامانم رفتم آزمایش بارداری دادم و جوابشو با پیک فرستادم برا وکیلم

برای طلاق خودم نرفتم و وکیلم رفت

حدود یک ساعت قبل از جاری شدن طلاق شوهرم تو تل گرام بهم پیام داد و حلالیت طلبید و ازم تشکر کرد که دو سال زنش بودم و چه زن خوبی بودم براش. بهم گفت دوستت دارم😐

فراوااااان گریه کردم و ضجه زدم در حین چت کردن

با هم خداحافظی کردیم و تماااام

بعدش هی به خودم می گفتم یعنی الان من یه زن مطلقه م؟! 

از اون روز دو سال و نیم می گذره...

یک نفر مانده از این قوم، که برمی‌گردد❤️
کلا اون 19 روز فاصله ی کات کردن تا طلاق رسمی شوکه بودم انگار خواب بودم باورم نمی شد این منم و این ...

وای چرا اینطوری تموم کردی؟ تو تصمیم گرفتی ب طلاق یا اون؟ چرا بلاکش نکرده بودی؟ الان در چه حالی؟

یاداوری عمر به باد رفته   فراموشی کسی که زمانی عاشقش بودی مگه میشه خوب  بود😢😢😢

وای از عمر بر باد رفته که من در اون وضعیتم خواهر...

مرا هزار امید است و هر هزار تویی... سپردمش به خودت... لطفا معجزه ات رو نشونم بده... من منتظرم خدای مهربونم ...
2738
کلا اون 19 روز فاصله ی کات کردن تا طلاق رسمی شوکه بودم انگار خواب بودم باورم نمی شد این منم و این ...

اگه این قدر همو میخواستین که چت اخرتون این بوده چرا جداشدین؟؟؟متنتو خوندم قلبم اومدتو دهنم!!!!!!

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
اگه این قدر همو میخواستین که چت اخرتون این بوده چرا جداشدین؟؟؟متنتو خوندم قلبم اومدتو دهنم!!!!!!

من نمی خواستمش دیگه

خیلی عذابم داد و با تمام عقل و منطقم ذره ای شک نداشتم که هییییچ آینده ای با اون آدم نخواهم داشت

ولی اون لحظات طاقت فرسای آخر خیلی نفسگیره و آدم احساساتی میشه

اون لحظات خیییلی لحظات سنگینی بود و خییلی احساساتی شده بودیم هر دو

ولی خب واقعا آدم درستی نبود و خیلی خدا رو شکر می کنم که از زندگیم انداختمش بیرون

من نمی خواستمش دیگه خیلی عذابم داد و با تمام عقل و منطقم ذره ای شک نداشتم که هییییچ آینده ای با اون ...

میشه تو خصوصی ی صحبتی داشته باشیم؟؟؟

من اگه خار میکاشتم تو زمین اینجوری عمرم و میریختم به پاش اون الان گل داده بود....
وای چرا اینطوری تموم کردی؟ تو تصمیم گرفتی ب طلاق یا اون؟ چرا بلاکش نکرده بودی؟ الان در چه حالی؟

من طلاق خواستم

البته مهریه و نفقه و همه چیزمو بخشیدم تا قبول کنن توافقی جدا شیم و قال قضیه رو بکنیم

حتی اونا چند میلیون به ما بدهکارن که دیگه به روی خودشون نیاوردن!

الان حالم خوبه. دارم به صورت عادی زندگی می کنم و مثل دخترای مجرد دیگه به خواستگارای زیادم فکر می کنم😊😉

دوستت داشته که چرا جدا شدی؟

چون به هیچ وجه مرد زندگی نبود

از تصور آینده م در کنارش وحشت داشتم

از اینکه پدر بچه م باشه و بچه م خون اون خانواده ی بی فرهنگ تو رگهاش باشه می ترسیدم

2706