2733
2734
عنوان

رژیم جنرال موتورز👍👍👍

14533 بازدید | 31 پست

بچه ها من خیلی وزن کم کردم تقریبا دو ساله رژیمم الان 10 کیلو مونده به هدفم دیگه خسته شدم میخوام چند  کیلو سریع کم کنم امروز روز اول رژیم بودم کسی دوست داره با هم بگیریم و به هم انگیزه بدیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

عزیزم چندوقته میگی استپ کردی این رژیماروبی خیال شو همون کالری شماریتوادامه بده ماشالله استادی دیگه واسه خودت منم استپ بودم خیلی اذیت شدم همه کارهم کردم ازرژیم نه روزه گرفته تارژیم شوک ....اگه میتونی فعالیتتوببربالا قرص اسلیم مکس فقط منوازاستپ درآوردتودوماه آخر۸کیلوباکالری شماری کم کردم البته من تنبلم توورزش وگرنه بیشترهم کم میکردم 

عزیزم چندوقته میگی استپ کردی این رژیماروبی خیال شو همون کالری شماریتوادامه بده ماشالله استادی دیگه و ...

باورت میشه عزیزم دیگه هر کار میکنم کم نمیشه  از عید تا حالا خودم رو کشتم کلی ورزش و رژیم 5-6 کیلو کم کردم دیگه خسته شدم 😭😭😭😭😭

قرص ادیوس خریدم 480 تومن پولش رو دادم اصل اصله هر کی خورده جواب گرفته ولی من الان 12 روزه میخورم روزی دوتا انگار نه انگار 😢😢

تا میتوانم پیاده روی و حلقه میزنم اصلا تکون نمیخورم دیگه 😭😭😭😭😭

10 _12 جلسه دستگاه کویتیشن رفتم تو بگو اگه یه ذره فرق کرده باشم 😭😭😭😭

من آخر خود کشی میکنم 😭😭😭

نسبت مصرف کالریت بافعالیتت چقدره؟

فعلیت روزانم معمولیه ولی تا بتونم پیاده روی دارم و حلقه زیاد میزنم غذا هم که دیگه نگم کوفت میخورم هر چی هم که میخورم زهر مارم میشه غذام خیلی کمه 

فعلیت روزانم معمولیه ولی تا بتونم پیاده روی دارم و حلقه زیاد میزنم غذا هم که دیگه نگم کوفت میخورم هر ...

وقتی کالری مصرفیت ازحدمجازش هم پائینترباشه بدن خودشوبااون شرایط وفق میده مثلادورازشماباشه مثلااین آفریقایی هارومیبینی چقدرلاغرن ولی زنده ان چون بدنشون به انرژی دریافتی کمشون عادت کرده بایدبدنوگول بزنی یه مدت کالری بالامصرف من کربوهیدرات بیشتراصلابذارمثلادوکیلووزنت بره بالانترس بعدش بازبا۱۳۰۰کالریتوببرفعالیتتوهم بیشترکن مطمئن باش کم میکنی ازچای سبزوزنجبیل ودارچین باسرکه سیب توآب ولرم ناشتاهم غافل نشومن خودم میخوردم معجزه میکنن.ادیوس هم نمیدونم اطلاعی ازش ندارم ولی اگه اصل باشه منم شنیدم خوبه ولی من بااسلیم مکس ازاستپ دراومدم قیمتی هم نداره ۳۰تاش ۱۳۰۰۰تومن میخریدم .منم پدرم دراومدشدم اینی که هستم الان وزنم ایده اله 

2706