2733
2734
عنوان

پدرشوهر مادرشوهر...

342 بازدید | 16 پست

ما هنوز عقدیم ولی خب اعصابم خورد میشهه

دیشب میخواستم با شوهرم برم بیرون زنگ زدن گفتن شب بیا خونه هرچند مهمون اوند براشون نرفتیم ولی برنامم بهم خورد

امشبم که از ساعت 7 شوهرم فرستاده عروسی پول بندازه به جای خودش

ساعت 9 ام میخواست بیاد خونه ما داداشش 5 سال بزرگترش زنگ زده بیا مامان ببریم دکتر... راهشون دوره میگم بابات بیاره یه بارم تو این همه راه میری جاده خطرناکه یا با اژانس بیاد تو میبری میگه نه با اژانس نمیاد باید برم بیارم... 

همه اینا در صورتیه که من قبل عقد باهاش توافق کردم مامان بابات کاراشون به تو نباید بگن چون تعداد بچه هاشم زیاده یدونه این نیست که بگم این نباشه دیگه کاراشون میمونه

درضمن شوهر من از 7 صبح سر کاره تا 9 شب

دیگه از کاراش میزنه واسشون هی میره عروسی پول بندازه... به خدا من دلم نمیاد از شغلش بزنه با هم بریم جایی... 

میزارم برای اخر شب اونام هر شب یه برنامه دارن انکار ما صبح تا شب با همیم....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گلم هم دردیم شوهرمنم این جوری میگه دادشم اهمیت نمیده قرارنیست منم اهمیت ندم

هیچگاه  نه  به کسی  بخندید نه  فضاوتش  کنید  هرگز   نمیدانید  شاید  روزی  شما  هم  در  همان  شرایط  قرار  بگیرید
2738

اين ديگه هنر شوهرته

بايد تعادل برقرار كنه

وگرنه بعد ها شرايط بدتر ميشه، امكان داره حرمت ها هم شكسته شه

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
چون هیچ وقت نه نمیگه

باسیاست شوهرتو سمت خودت بکش..مثلا بهشون بگو..عزیزم من خیییلی خوشهالم که انقدر خوب تربیت شدی وبه خانوادت اهمیت میدی..دفه بعدبگو عزیزم دقت میکنی بین همه خواهربرادرات ازهمه مسئولیت پذیرتری وکارهمه به تو محول میشه .. دفه ی بعدبگوعزیزم من برای امشب کلی برنامه داشتم😞😞😞 امشبو بمون پیشممم (حالت لوس)

دفه بعد بگو چقد خوب میشداگه برنامه ریزی داشتیدکه هرکدومتون ی روزی رو به پدرومادرتون اختصاص بدید (شما قانونی روبزارید که هفته ای یکبار یا ماهی یکبار برید بهشون سربزنید یا شام دعوت کنید)بعد کم کم بقیه افرادرو هم واردبرنامه کنید جووری که تک روی نکنید که همه ی مسئولیت های سنگین بیفته گردن شما وهمسرتون 😌😌😉

خدایاشکرت
اگه میدونستم اینجوری میخواد باشه میرفتم با تک پسر ازدواج میکردم

😂😂سخت نگیرگلم..من دوستم شوهرش تک پسره انقد بچه ننه ومامانیه ک نگوو این مشکلات تو زندگی همه هست شما باید خودت زندگیتومحکم نگه داری ودرستش کنی😉😉

خدایاشکرت
2706