2737
2734

میشه بگید  چجوری باید انجام بدیم من آخر نفهمیدم ؟؟؟

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 

از ساعتی که ادرار اول و دور ریختیم باید از ادرار بعدی شروع کنیم تا اون ساعتی که ادرار و دور ریختیم؟ ؟؟

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میگن ده روز بعداز پریود بعدیت معلوم میشه

ببخشید متوجه نشدم ؟؟؟

2738
ینی هنو معلوم نمیشه که بارداری

عزیزم الان ۳۴ هفته ام باردارم 

این آزمایش و برا فهمیدن دفع پروتئین میخوام بدم

از ساعتی که ادرار اول و دور ریختیم باید از ادرار بعدی شروع کنیم تا اون ساعتی که ادرار و دور ریختیم؟ ...

ی دبه بهت میدن از ی ساعت خاص تمام ادرارتو باید بشینی رو سر دبه ادرار کنی.اصلا رو چاه نباید بشینی تمام ادار 24 ساعت بابد تو دبه باشه

خدایا کمک مردمان کشورم کن. 
ی دبه بهت میدن از ی ساعت خاص تمام ادرارتو باید بشینی رو سر دبه ادرار کنی.اصلا رو چاه نباید بشینی تما ...

عزیزم باید همون ساعتی که اولین ادرار و دور ریختیم مثلا ساعت ۷ صبح دور ریختیم بعد آخرین ادرار و باید ۷ صبح فردا بریزیم تو ظرف 

عزیزم باید همون ساعتی که اولین ادرار و دور ریختیم مثلا ساعت ۷ صبح دور ریختیم بعد آخرین ادرار و باید ...

ساعت 7صبح مثلا برو رو دبه ادرار کن تا 7 صبح فردا تمام ادرار تو دبه باشه

ساعت 7.5 فرداشم دبه رو باید ببری ازمایشگاه

دبه 3لیتریه

خدایا کمک مردمان کشورم کن.