2726
عنوان

نامزدم يه دختر خاله داره

438 بازدید | 25 پست

خيلي اداهاش لوس و حال به هم زنه ٣٥ سالشه شوهر هم داره ولي كلا خيلي عشوه مياد و ... منظورم واسه نامزد من نيستا كلا ميگم

بعد ديشب بحثش بود نامزدم ميگفت اين مجردي بالآي ٣٠ تا دوست پسر داشت ...خيليييي ازاد و ول بوده تا حدي.... بعد الان يه شوهر داره پولدار خوشتيپ تحصيلكرده ...اصلا ادم شاخش در مياد ... انگار اينجور دخترا واسه مردا جذاب ترن 

آره نمیدونم دلیلش چیه

فکر کردی بهت نمیرسم؟ فکر کردی من دختریم که وقتی یکمی ازم دور شی فراموشت کنم؟ نه اصلا ... من از پسش برمیام ... بهم میرسیم ... من پای همه چی وایمیسم ... بهت قول میدم که چند سال دیگه قصه ی رسیدنمون و برای دخترمون تعریف میکنم و اون سرخوش از این اتفاق مارو الگو قرار میده .... بهت قول میدم یه روزی میاد که چشمام با دیدم چشمات باز میشه ...😉یه صلوات واسه رسیدن تموم عاشقا به هم بفرستین ...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ظاهرزندگی دیگران وباباطن زندگی خودمقایسه نکنید کلی گفتمااا

ماهم یه همچین چیزی داریم خیلییییثروتمند

ولی بعد۸.۹سال فهمیدم اصلاشوهره چندروز چندروزنیس

همش دختره توکاردعاس ودرگیره

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃
دختر ه هاله خودش چجوریه ؟ تحصیل‌کردست ؟ مقام و منصبی داره؟ کلا چه ویژگی خاصی داره ؟  بله ...

خوشكل نيس اصلا يعني بد نيس ولي فك و دندوناس خيلي بده باعث شده زشت ديده شه ... ليسانس وكالات زانشگاه ازاد داره ولي كار كه نمبكنه

2706