2726
عنوان

کم شدن حرکات جنینی

114 بازدید | 17 پست

تا حالا شده احساس کنید حرکات نینی کم شده؟ چطوری بوده مثلا تا چند ساعت حرکات رو احساس نکردید؟

من صبح حرکاتش بود حتی صبح رفته بودم بیرون هم احساس میکردم ظهر کمی آروم بود دوباره ساعت ۲ نهارخورده بودم تکوناش بود ولی از اون به بعد خیلی کم و ضعیف هست شاید ۳یا ۴تا حرکت خیلی ریز و ضعیف حس کردم ساعت ۷ چند تا خرما خوردم به پهلو چپ دراز کشیدم و دست گذاشتم رو شکمم تکون خورد تو چند دقیقه ۳ تا تکون قوی داشت ولی الان باز تکوناش رو نمیفهمم

الان این خدایی نکرده بده یا نه مشکلی نیست دیگه انقدر رفتم پیش دکترم گفتم تکون نمیخوره روم نمیشه برم

از این همه استرس دیوونه شدم دیگه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ای جونم عزیزم😍😍😍 پس برای شما هم پیش میاد که یه روز آروم باشه و کم تکون بخوره؟

اره عزیزم امروزواقعااروم بوده  نگران نباش باهاش حرف بزن نازش کن براش اهنگ بزار غذای مقوی هم بخور تکوناش وبیشترحس میکنی

اره عزیزم امروزواقعااروم بوده  نگران نباش باهاش حرف بزن نازش کن براش اهنگ بزار غذای مقوی هم بخو ...

ممنون گلم

ان شالله که دختر خانمت رو به خوشی و سلامتی بغل بگیری

استاتر اصلا نگران نباش

این چیزا طبیعیه

کلاس آمادگی زایمان که میرم میگن چون بچه داره بزرگتر میشه و جاش کمتر میشه بیشتر وقتا خوابه و جاشم تنگه و دیگه کمتر تکون میخوره

ماه اخر که دیگه خیلی کم میشه...  

جنین الان بیشتروقتا خوابه 

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
استاتر اصلا نگران نباش این چیزا طبیعیه کلاس آمادگی زایمان که میرم میگن چون بچه داره بزرگتر میشه و ...

ممنون عزیزم ان شالله که همین طور هست، ان شالله که نی نی رو به خوشی و سلامتی بغل بگیری

منم هفته ۲۶ هستم مث شمام استارتر همش نگران تکون خوردنشم

خیلی سخته میگن سه ماه آخر سه ماه نگرانی و استرس هست، واقعا هم همینطوره

ان شالله که خدا خودش حافظ نی نی هامون باشه که به خوشی سلامتی بغلشون بگیریم

ان‌شاالله هر چند وقت هست دوره بارداریت ب ی چشم بهم زدن تموم شه و نینی گلت رو بغل کنی.

خب ببین گفتی بیرون بودم ،شاید اون موقع بیرون بودی از سر صدا بیرون خسته شده و امدی خونه خابیده،تقریبا شیش ماهونیمی،هر چقدر ب آخراش نزدیک میشی حرکات رو کمتر متوجه میشی،و اون بزرگتر میشه و جا برای ورجه وورجه ش کمتر میشه.

نگران نباش

2706