2737
2734

بچه ها تو محل کارم یه خانم متاهل بلا و خیلی لوند هستن.که اصلا زندگیش رو قبول نداره و باهمسرش کاملا در طلاق عاطفی هستند.البته فقط به خاطر بچه طلاق نمیگیره وگرنه شوهرش واقعا بدرد نخور و بی خوده اینا رو داشته باشین.یک اقای فوق العاده مهربون و صاف و ساده و خوش تیپ هم همکارم هست که گله واقعا از خوبی و همه چی منتها یک خانم معمولی و البته فاز متفاوت و فقط اهل کار خونه و کلا پایبنتر از خودش داره با یک دختر....الان چند وقته که این دو تا همکار با هم مچ شدن و حتی گوشی قایمکی دارن و خیلییییی رابطه شدید شده....دلم واسه همسر اقا میسوزه چون زندگیشون خوب بود تا قبل این موضوع.رییسمون یک خانمه اونم شک کرده اما چند بار از من پرسیده و من انکار کردم و طفره رفتم .چون هر دو همکارم به این کار نیاز دارن و مطمبنن اگر ریس بفهمه خانمه اخراج میشه و اقاهه هم از چشش میوفته ...الانشم خیلی از رفتارهای خانم شاکیه .به نظر شما همچنان خودم رو کنار بکشم یا اقدامی کنم .خیلی روابطشون عاشقانه شده یکی دوبار خانمه خودش هم گفته اما قیافه تابلوهه منو که دیده زده شوخی 

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

به نظرم بهتره شما دخالت نکنی. اون آقا هم اگه آقای وفادار و خوبی بود با این خانم رابه برقرار نمیکرد.

لا حَوْلَ وَلا قُوَّهَ اِلا بِالله اَلعَلِیِّ العَظیمِ.  هرگز گناه کسی نزد دیگری مبر، شاید خدایش بخشیده باشد

سلام گل دخترم ...اینو از من داشته باش ...چشمات رو ببند و هیچی نه بین ....تو محل کار چشمهارو ببند و گوش رو کر کن تا راحت زندگی کنی و از همه چیز در امان باشی

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))

فک کنم دیگه اخراجش هم بکنه فایده نداره باید زودتر این کارو میکرد

طفلک زن آقاهه

پدر جان آشوب جهان و جنگ دنیا به کنار ،بحران ندیدن تو را من چه کنم 😭                                                  تو بهشتی شدی اما جهنم شد دنیایم بی تو پدر😢        میشه برای شادی روح پدرم یه صلوات بفرستید💔

همسر اون اقای همکارم هم بهش شک کرده و دایم با هم بد حرف میزنن و چند بار هم اقاهه اومد و به من گفت همسرم دبوانه شده گفته میام محل کارت بی ابروت میکنم و اله وبله

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق

من بودم زیرابشومیزدم

زنی که به همجنس خودش رحم نمیکنه حقشه بدترسرش بیاد

بعدم مردی که به زنش خیانت کنه کجاش گله

چخبرتونه؟؟             چه خبرتونه؟ (بالحن احمدی نژادبخونید)

یعنی چون خانمش شاغل نیس،سطحش پایینتره؟😒

عزيزان❤اگه ممکنه لطفا برامون يه دونه صلوات بفرستين که هرچه زودتر بتونيم خونه بخريم🙏😍ممنون دوستاي مهربونم❤😍                                                                                          یبار مهمون داشتیم. سر سفره بابام اومد سالاد تعارف کنه. گفت :بفرمایید  کالاد ساهو 😐        ما😳      کالاد ساهو😎       بابام😨     من 😁          آخرشم يکي زد پس کله ي من،  رفت بيرون🤣🤣                                                                                           ❤ خداي من، چقد دلم يه خونه ي نقلي ميخواد که مال خودمون باشه،کمکمون کن،دستمونو بگير.ازت ممنونم که هميشه هوامونو داري.دوستت دارم خداي مهربونم❤

مرتیکه عوضیه هوس باز گل و آقاس؟!!!!!!!

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
2706