2726
عنوان

چرا من بلد نیستم قهوه درست کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 61 پست
قهوه میخوام    

من دارمو بلد نیستم ،صبح درست کردم جوشید ریختم تو ظرفشویی

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!
تو آب خیلی سرد حل کن بعد تو حرارت خیلی ملایم تو قهوه جوش مسی درست کن

قهوه جوشم مسیه ،تو آب سرد حل میکنم بعد میذارم رو حرارت کم ،بعد میبینم باز جوشید ،دوستم گفت رو حرارت آروم نذار ،میذارم رو شعله زیاد باز کف نمیکنه ،😣

‎متاسفانه یه عده هنوز نمیدونن‎ احترامی ک بهشون میذاري از ‎شخصیت خودته نه کمالات اونا!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چون بلد نیستی و قهوهات کف نمیکنه😁

من باید یاد بگیرم ،یعنی الان دلم یه قهوه غلیظ میخواد اما حیف خدایا خسته شدم انقدر قهوه جوشیده ریختم تو ظرفشویی

من قهوه جوش ندارم عین نسکافه درستش میکنم بدون شکر فکرشو بکنید😦با ساقه طلایی میخورم😂ی مزه خاصی میده

بدون جوشوندن میخوری؟من این مدلی نمیخوام

خب ی بارم رو شعله معمولی بزار😂

گذاشتم،حتی گاهی استثناً کف هم میکنه ولی کفش غلیظ نیست اونجور که باید باشه ،کفش زود میخوابه بعد میشه آب خالی

اره😂میریزم تواب جوش حل میکنم سرمیکشم😐

عزیزم این چه قهوه ایه؟قهوه فوری درست میکنی به سبک خودت؟

من با اين روش درست ميكنم كف ميكنه برا يه فنجون كوچيك يه قاشق مرباخوري و يكم شكر ميريزم تو قهوه جوش بعد روش آب سرد ميذارم يه ده دقيقه ميمونه حباب حباب ميشه روش بعد ميذارم رو گاز تا ميخواد بجوشه زيرشو خاموش ميكنم نبايد بجوشه 

لابد بخاطر اون اخلاقته

حتما بخاطر اخلاقمه وگرنه همون کارایی رو میکنم که دوستم میکنه

2706