2726
عنوان

انتخاب بیمارستان برای زایمان

113 بازدید | 8 پست

سلام خانومای عزیز...من ۳۰ هفته هستم و تا امروز میخواستم بیمارستان محب یاس که نزدیک خونمونه واسه زایمان برم اما امروز مامانم گفت مصطفی خمینی خلوت تر و تمیز تره و رسیدگی بهتره...تصمیم گرفتم این تاپیکت بزنم و از مامان های گل خواهش کنم بیان تو انتخاب کمکم کنن...هزینه زیاد نمیتونم بدم و بیمه تامین اجتماعی معمولی دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هر بیمارستان دیگه نزدیک مرکز شهر رو که خوب بوده هم معرفی کنید و از مزایا یا معایبش بگید

دختر عموهام تو مصطفی خمینی زایمان کردن. راضی بودن

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت
شب ها هم متخصص داره؟میترسم دردم شب باشه و ماما بیاد بالای سرم

عزیزم دکتر کشیک همه بیمارستان ها دارن، تا لحظه زایمان ماما هست، موقع زایمان دکتر میاد، عرف همه بیمارستان هاس

تا لحظه شکست به خدا ایمان داشته باش، خواهی دید که ان لحظه هرگز نخواهد رسید، خدایا شکرت

اگه برات مقدوره و میتونی هزینه کنی برو حتما مصطفی خمینی

چون بیمارستان‌محب یاس آموزشی هست و رزیدنت و دانشحو زیاد داره

ممکنه آذیتت کنن

تو مصطفی خمینی حداقل خیالت راحته ماما و دکتر بالای سرت میاد نه رزیدنت و دانشجو

اگه باز هزینه مصطفی خمینی برات زیاده بیمارستانی برو که اموزشی نباشه 

کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا ،چه می دانی تو از امروز،چه می دانم من از فردا ،همین یک لحظه را دریاب،که فردا قصه اش فرداست
اگه برات مقدوره و میتونی هزینه کنی برو حتما مصطفی خمینی چون بیمارستان‌محب یاس آموزشی هست و رزیدنت و ...

امروز رفتم پرسیدم یک و نیم میگیره واسه طبیعی که برام مشکلی نداره...محب یاس ۲۰۰ میگیره...داشتم فک میکردم فرقشون تو چیه ؟