2726
عنوان

شوهرتون تو خونه چی صداتون میکنه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4768 بازدید | 353 پست
خداروشکر که دکتر خوبی انتخاب کردی الهی بچت به سلامت به دنیا بیاد  اگه امروز دکتر غدد نوبت مید ...

ممنون عزیز دلم ... دکترش برای بارداریه و چون سنش زیاده میگم خوبه تجربه اش زیاده .. 

الان که همه زایمانا طبیعی شده من به شدت ترس دارم از طبیعی نمیتونم اصلا ( خیلی ببخشید من کلا تنگ هست واژن و رحمم خییلیییی تنگ😞 میدونم خودم از پسش برنمیام) حالا میخوام صحبت کنم برای سزارین.. 

باشه حتما عزیزم 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
ببخشید  از کی و چجور متوجه کم کاری پسرتون شدین؟ از تست کف پاش فقط؟ یا علائم دیگه داشت؟ بعد دک ...

خواهش میکنم گلم 

بله عزیزم موقع غربالگری فهمیدیم 

دکتر گفت باید تا پایان سه سالگی دارو مصرف کنه و بعدش تصمیم گیری بشه درمورد قطع یا ادامه درمان 

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون عزیز دلم ... دکترش برای بارداریه و چون سنش زیاده میگم خوبه تجربه اش زیاده ..  الان که هم ...

الهی به سلامت بگذرونی و نی نی سالم به دنیا بیاد🤗🤗🤩🤩

به سلامتی اصلا نگران نباش اگه لازم باشه دکتر دارو میده اگه هم لازم نباشه که هیچی  بله گلم پ ...

ممنون عزیز دلم نگرانیم کم شد ممنون از راهنمایی و دلداریتون

انشالله که خدا خودش خوبش کنه ... الهی آمین 🙏🏻❤️❤️❤️

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728
ممنون عزیز دلم نگرانیم کم شد ممنون از راهنمایی و دلداریتون انشالله که خدا خودش خوبش کنه ... الهی آم ...

🤗🤗🤩🤩

الهی به سلامت بگذرونی و نی نی سالم به دنیا بیاد🤗🤗🤩🤩

ممنون با توکل بخدا .. ممنون مهربون😍

باطری 😐  ( اشاره به صبا باطری)  سلطنه  ( به خاطر اینکه همه بچه هام پسره یه مدت ب ...

منم همسرم تو خیابون با فامیل خودش صدام میکنه ...گاهی هم میگه اقای صادقیان

آسمان تو چه رنگ است امروز......  

سلام دوستان 

انواع کیف و کفش ،بدلیجات ،دستبند ،ساعت،انواع پوشاک (مانتو ،لباس مجلسی،شال،روسری،سارافون و..)

👗👖💄👞👟👒🎩⌚👓🎓👠👡👢👚👜🎒👘

بسیار شیک با کیفیت بالا و قیمت مناسب 

ارسال به سراسر کشور          لطفاعضو کانالم بشید کانال ت.ل.گ.رام poshak_vira_khorramabad

و اینکه پرداخت درب منزل هستن.

تنوع رنگ و مدل

2706