2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من ۹هفته بارداریم پوچ بود سقط کردم دکتر گفت ۳ ماه بعد اقدام کنم قبلشم ازمایش بدم

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
2728
چه آزمايشي؟

اسپرم و ذخیره تخمدان و از این چیزا

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
نه همین دو شب پیش یه دفعه خونریزی کردم من نمیدونستم 5هفته بود آزمایش اولم  منفی بود دومی مثبت ش ...

چند سالته؟طبيعي باردار شدي؟

واسه منم يكشنبه سقط شد خودبخود

ديگران راقضاوت نكنيم.
اسپرم و ذخیره تخمدان و از این چیزا

نه آزمایش بتا دادم بعد از تقریبا20روز تاخیر پریود عددش1شد ولی پنجشنبه هفته پیش رفتم دکتر گفتم چرا عادت ماهانه نمیشم حامله نیستم دکتر مجدد آزمایش تیتربتا داد دیدم مثبت شد اصلا باورم نمی شد خیلی خوشحال شدم ولی خوشحالیم زود تموم شد

اسپرم ضعيفم ميتونه دليل سقط باشه؟

ی دلیل سقط همون بارداری پوچه یعنی ساک حاملگی تشکیل میشه ولی جنین ایجاد نمیشه ک ممکنه  خود ب خود سقط میشه یا مثل من بمونه تا با قرص بیفته اره اسپرم ضعیف ی دلیلشه

نه آزمایش بتا دادم بعد از تقریبا20روز تاخیر پریود عددش1شد ولی پنجشنبه هفته پیش رفتم دکتر گفتم چرا عا ...

درسته من بتام ۴روز تاخیر  ۳۶۹بود تا هفته ۹ هم لک نداشتم ولی بارداریم پوچ بود فقط ساک حاملگی بود ک سقط کردم دکتر گفت برا بارداریه بعد قبلش باید ازمایش چکاب بدیم ک باز پوچ از کار درنیاد یا سقط نشه

درسته من بتام ۴روز تاخیر  ۳۶۹بود تا هفته ۹ هم لک نداشتم ولی بارداریم پوچ بود فقط ساک حاملگی بود ...

چرا اینجوری میشه نگفت حاملگی پوچ چیه علتش

شما تا چند روز خونریزی داشتی

2706