2726
عنوان

وای تروخدا کمکم کنید چجوری نامزدمو از زندگی حذف کنم+ اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 27770 بازدید | 319 پست
اولا که گه خوریش به تو نیومده که من چیکار کردم چیکار نکردم ثانیا اتفاقا امثال شماس که همه جارو به گ ...

فعلا که خدای بالای سرم رو روزی هزاران بار شاکرم تو اینهمه مدت پام نلغزیده وخودمو تباه نکردم مثل شماها خداهم عوض این برام یه همسری سرراهم قرارداده مثل دسته گل که با بهترین شغل وامکانات که همه حسرته زندگیمو دارن نه اینکه بیام من حسرت زندگیه نکبتی امثال شمارو داشته باشم 

این شما ها هستین که میان زندگی یه پسره جوون رو تباه میکنین همه کارارو جلو جلو انجام میدین خوشیتونو میکنین اخرسرم میگین نمیخوامت توبه کنی بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها تروخدا بگید چجوری از پیامایه واتساپ بکاب بگیرم که پاک نشه 

فک کنم تو تنظیمات واتس یه گزینه backup داره مطمئن نیستم 

بالاخره منم عقد کردم و بخاطر کرونا بدون عروسی میرم سر خونه زندگیم. برام دعا کنین🤗❤
2728
بچه من برنگشتم بخدا باهاش  میدونید ما هر سری که دعوامون میشد بهش میگفتم من بعد تو تنها نمیمونم ...

نگین جون شما  که آشتی کردید براش غذا درست کردی  تا اونجا میدونم که غذا داد خانوادت نامزدت قهر کرد الان  باز سر چی مشکلاتون

به نظرم جدا شو خودت راحت کن اصلا تفاهم ندارید مناسب شما نیست

...........
من دارم میگم منو داره تهدید میکنه که عکسامونو که بغل هم گرفتیم پخش میکنه    

عزیزم این صداها که داره میاد صدای طبل تو خالیه.سگی که پارس میکنه نمیگیره.این فقط داره تهدید میکنه.اگر میخاست کاری بکنه نیکرد تهدید نمیکرد.

ولی شما با استناد به اینا ازش شکایت کنی.تهدید خودش جرم بزرگیه.پدرش و در میارن.

حالا خوبه بهش گفتی میخای جدا شی چه خوب خودش و نشون داد.

این ادم صعف شخصیت و عزت نفس داره و گرنه برای خودش احترام قائل بود.بماند برای دیگران.

با هم مهربان باشیم

من ۱۱ صفحه شو خوندم و فهمیدم تو یه دختر بچه ای که توجه دوست داری وگرنه با بدترین پدر و مادر هم که باشی خودشون ریز ریزت کنن بهتر ازینه که یه بچه پیزوری بیاد تهدید الکی کنه .

لازم نیست هی جوابش را بدی و آتیشش رو تند کنی که بیشتر بارت کنه .اگه دنبال راه حلی همه بهت گفتن با خانواده ت مطرح کن  ولی گدیا دوست داری بقبه برات دل بسوزونن 

تحدید که کار امای ترسو و بدبخته .محلش نده .اگه فکر میکنی شر میشه چتاشو نگه دار برو شکایت کن خانوادتم نمیفهمن بیچارش کن .ولی به نطر من حتما به خانوادت بگو

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!
عزیزم انقد به داشته هات نناز  امیدوارم اون روزیو ببینم که همشونو تو یه روز از دست بدیو دو دستی ...

😐😐😐😐من چتاتو نخوندم ولی گویا یکی مثل خودت گیر اومده

چارلی چاپلین در آخرین لحظه های عمرش در پاسخ به گفته کشیش، درباره اینکه امیدوارم خداوند روح شما را قرین رحمت کند ...گفت: " چرا نکند؟ هر چه باشد روح من مال خودش است!

یچی میگم امیدوار شو که تنها نیستی

دوست پسر منم میگفت میام شیشه تونو خورد میکنم.میومدا دستشو میذاشت رو زنگ سنگم پرت میکرد منتها طبقه دومیم میخوردبه آهن پنجره صداش تو گوشمه سکته کردم..

میگفت اون آبجیتو دیدی؟اگه گذاشتم بره سر کار.کاری میکنم دیگه جرعت نکنه سرکار بره.

و جمله هایی از این قبیل  منو وابسته کردی نمیذارم بری اگه بهم نرسیم میکشمت.میبرمت تو جاده سرتو میبرم

این جمله ملکه ی ذهنیشه که سرتو میبرم میذارم رو سینت.و من خیلی میترسم هی تکرار میکنه میترسم یه روز عملی کنه ..

شکایتم کردم منتها متاسفانه چون باهم بودیم و رابطمون نزدیک بود و مدرک داشت منم مقصر شدم و به هیچ جا نرسید 

2706