2737
2739

دارم ازش جدا میشیم 

هی تهدیدم میکنه که به مرگه مادرم آبروی خانوادتو میبرم 

به مرگ مادرم عکسایه لختیتو تو خونم پخش میکنم

به مرگ مادرم بهت آسیب میزنم 

به مرگ مادرم یه شب که داری ازون کوچه خلوت میری خونه تو گونی میکنمت میبرمت زنده زنده چالت میکنم

میگه تو به من باید میرسیدی حالا که نمیرسی باید بمیری

بچه ها واقعنم موجوده شریه 

تازگیا فهمیدم خیلی بلاها سر خیلیا آورده

وای میدونم از من به این راحتیا نمیگذره بگید چیکار کنم خواهش میکنم کمکم کنید تو وضعیت بدیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

واای اخرم عکسا شر شد برلت که

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
2738

با پلیس فتا تماس بگیر...بدون اینکه به خانواده ت بگن گوشمالیش میدن...فقط مستندات مثل تهدید های چتی و پیامی رو پاک نکن و اون ها رو نشون بده

خدا رو شکر که در تاریخ 2020/2/2 من و همسرم در آمریکا هستیم(من ملکه آبی پوش آتلانتا هستم).ماشاءالله لا حول ولا قوه الا بالله

نامزد رسمی هستید؟ 

💞فان مع العسر یسری💞             صبورانه در انتظار زمان بمان! هرچیزدر زمان خودش رخ می دهد باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمیدهند .۱۴۰۱/۰۵/۱۸ درست زمانیکه انتظارشو نداری معجزه اتفاق میفته.خوش اومدی معجزه زندگیم
2706