2410
2553
عنوان

کیا واسم صلوات میفرستن؟ زنداداشم سرطان داره😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 535 بازدید | 44 پست
انقد خووووبه انقد مظلومه انقد مومنه ک حد نداره ی بچه ۲سال و ی ۸ساله داره 

عزیزممم

چقدر ناراحت شدم بخدااا ... 

ب حق امام زمان خدا ب دوتا طفل معصومش رحم کنه و مادرشون و بهشون ببخشه😔😔😔

ب نفسهای پاکتون با ذکر یک صلواات شدیدااا نیااازمندم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزممم چقدر ناراحت شدم بخدااا ...  ب حق امام زمان خدا ب دوتا طفل معصومش رحم کنه و مادرشون و ...

انشالله عزیزم 

شما چقدر مهربونی 

بخدا دیشب تا صبح خابشو دیدم اصلا از فکرم نرفت بیرون هرچی خاب بدم خاب میدیدم هرچی بیدار بودم تو فکرش بودم دیروز فهمیدیم

انقد خوشحال بودیم ددقلو هستن چقد با مامانم رویاپردازی کردیم واسه دوقلوهاش😢😢😢

واسه خونه دار شدنمون لطفا یدونه صلوات بفرستین ممنون عزیزان 💜💜💜💜
2720

خدا کمکش کنه انشالله

چند هفتس؟

میگن تو بهشت یه ظرف بزرررگ سیب زمینی سرخ کرده هست ،هر بار که برمیداری...یه فرشته دستت رو نوازش میکنه و میگه: عزیزم با خیال راحت  بخور! زیاد درست کردیم برای خورشت هم  نیست     
2714
۳ماهشه

میگن تو بهشت یه ظرف بزرررگ سیب زمینی سرخ کرده هست ،هر بار که برمیداری...یه فرشته دستت رو نوازش میکنه و میگه: عزیزم با خیال راحت  بخور! زیاد درست کردیم برای خورشت هم  نیست     
انقد خووووبه انقد مظلومه انقد مومنه ک حد نداره ی بچه ۲سال و ی ۸ساله داره 

وااایی چقد کم دوسااااله😢😢خدایا خودت کمکش کن

ب قومی مبتلا شدیم که فکر میکنند                              خدا جز انها کس دیگر را هدایت نکرده

خدا نجاتش بده به اون فرشته ها رحم کنه

چند ساله کارم شده به سیسمونی مغازه ها نگاه کردن وتصورکردن نی نیم توی لباس خیلی وقتا کنار مغازه سیسمونی می ایستم شروع میکنم به رویاپردازی بااشک چشام ازکنار ویترینش ردمیشم باخودم میگم چقد خسته شدم ازحرف مردم ازاسم نازایی ازاینکه محرومم ازمادرشدن ازاینکه همه بانگاه ترحم نگاهم میکنن خسته ازمطب دکترا مراکز ناباروری واقعا خسته شدم هرمادری می بینم که باردار یا بچه بغل یهو چشام ناخواسته پرحسرت میشه تمام موهای سرم سفید شده فکر میکنم اگه یه روز بچه دار بشم حتما تا موقعه عروسیش مردم عمرم کفاف نمیده تومادرنی نی سایتی که امروز مثل من دردمیکشی برام دعاکن تومادرنی نی سایتی که الان یاتوشکمت نی نی یاتوبغلت واسه من وهمه دوستای منتظرم دعا کن 
2706