1147
648
عنوان

کیا واسم صلوات میفرستن؟ زنداداشم سرطان داره😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 44 پست

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

۳ماهشه

میگن تو بهشت یه ظرف بزرررگ سیب زمینی سرخ کرده هست ،هر بار که برمیداری...یه فرشته دستت رو نوازش میکنه و میگه: عزیزم با خیال راحت  بخور! زیاد درست کردیم برای خورشت هم  نیست     
1156

خدا نجاتش بده به اون فرشته ها رحم کنه

چند ساله کارم شده به سیسمونی مغازه ها نگاه کردن وتصورکردن نی نیم توی لباس خیلی وقتا کنار مغازه سیسمونی می ایستم شروع میکنم به رویاپردازی بااشک چشام ازکنار ویترینش ردمیشم باخودم میگم چقد خسته شدم ازحرف مردم ازاسم نازایی ازاینکه محرومم ازمادرشدن ازاینکه همه بانگاه ترحم نگاهم میکنن خسته ازمطب دکترا مراکز ناباروری واقعا خسته شدم هرمادری می بینم که باردار یا بچه بغل یهو چشام ناخواسته پرحسرت میشه تمام موهای سرم سفید شده فکر میکنم اگه یه روز بچه دار بشم حتما تا موقعه عروسیش مردم عمرم کفاف نمیده تومادرنی نی سایتی که امروز مثل من دردمیکشی برام دعاکن تومادرنی نی سایتی که الان یاتوشکمت نی نی یاتوبغلت واسه من وهمه دوستای منتظرم دعا کن 
1125

امید وارم خدا بهش آرامش بده و صبر ترو خدا کنارش باشین این بیماری لعنتی خیلی زود تو بدن پخش میشه و درمان ها کلافه کننده هستن خیلی بهش روحیه بدین تنهاش نزارین بچه هاشو نگه دارین کنارش سرو صدا نباشه

ای خدا چرا از جمعه تا میام نی نی سایت فقط تاپیک سرطان میبینم😢😢😢😢

ترو خدا برای پدر شوهر منم صلوات بفرستین جمعه فوت شد 

خدا جونم ممنونم که بازم یه هدیه ی با ارزش تو دلم گذاشتی قسمت همه ی منتظرا بشه آمین
انشالله عزیزم  شما چقدر مهربونی  بخدا دیشب تا صبح خابشو دیدم اصلا از فکرم نرفت بیرون هرچ ...

منم براش دعا 

می کنم ایشالله از این بیماری نجات پیدا کنه یعنی با داشتن دو تا بجه دوباره حامله هستش 

از خواب چو برخیزم اول تو به یاد آیی
584

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🙏

اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🙏

835