2726

من شوهرم سه سال است چند لکه سفید دارە.یک ساله ک فهمیده ویتلیگو یا همان برص هستش....زمین و زمان و بهم دوخت واسه درمانش...

یک ماه پیش ادرس یک مردی ک یازدە ساله ب ویتلیگو مبتلا است و پیدا کرد،اون مرد با تلاش زیاد خودش یک درمان تهیە کردە ک ویتیلیگو را ریشە کن میکنه در مدت پنجاه روز....حالا شوهرم یک هفته است از داروی اون مرد استفاده میکنه،بخدا وندی خدا تو این یک هفتە چند تا از لکە هاش خوب شدن و اونای دیگرم دارن خوب میشن....

جدی میگی؟داروهاش چی بوده

خدایا هرکی دلش یه تودلی میخواد هرکی دوست داره توی رگ هاش یه نبض دیگه باشه به حق بزرگی و عظمتت به ارزوش برسون😄منم کمکم کن نی نیم سالم و سلامت بدنیا بیاد🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چی هست اینی ک میگی

من همونیم که گوجه رو از لایه ساندویچ میکشم بیرون وحال همه رو بهم میزنم☺️                                                                       لطفا برای حاجت دلم صلوات بفرستین😔💎💶
جدی میگی؟داروهاش چی بوده

ب خدا جدی میگم...حالا من نمیدونم لینک کانال و گروه شو تو تل گ ر ا م بزارم اینجا...هم شمارشو گذاشتە،هم ادرسش....و تا خوب خوب نشی ازت هیچ هزینه ی نمیگیره

چقدر کتابی😐به مدت چند روز است که😎

اسرار ازل را نه تو دانی و نه من                                 وین حرف معما نه تو خوانی و نه من                       هست از پس پرده گفتگوی من و تو                            چون پرده برافتد ، نه تو مانی و نه من                            📖 #ترانه_های_خیام                                              ✍🏻#صادق_هدایت
2706