1147
648
عنوان

نَنگین ترین رفتارا و حرکتایی خودتون یادیگرانو بگین😅😅کاش جوگیر نشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 193617 بازدید | 1722 پست

آقا رفتار ننگین من واقعا ننگینه هااا😑

وقتی یادش میوفتم دلم‌میخواد زندگیم یه پلی بک بشه اون قسمتو پاک کنم اصن 😑😑

حدود ۳ سال قبل توی یه شرکتی مشغول به کار بودم 

یه شرکت بزرگ طراحی و چاپ (کانون تبلیغاتی ) من و یکی از دوستان صمیمی باهم توی اون مجتمع کار میکردیم 

من طبقه سوم مشغول کار بودم اون طبقه پنجم توی یه دفتر بیمه کار میکرد 

یه روز صبح بود که پایین مجتمع با دوستم سوار آسانسور شدم و به شوخی با دستم به صورت تفنگ بهش  تیراندازی کردم و میگفتم تسلیممم 😑😑 نمیدونم اونروز چه ضربه ای به سرم وارد شده بود انگار دیوانه شده بودم 😐😑😓😓😓

بعد که از آسانسور بیرون اومدم تا در بسته بشه و اون بره طبقه بالاتر من همچنان دستم رو به صورت تیر گرقتم و باصدای "کیو کیو" شلیک میکردم😑😑😑

هی میگقتم دستا بالا 

کیو کیو☹😓

وقتی در بسته شد و من اومدم به سمت شرکت یهو دیدم صاحبکار و همکارم که هردو آقا بودن بایه نگاهی که انگار دلشون برام داره میسوزه که اینجور دیوانه ام به من نگاه میکردن و با صدای بلند میخندیدن 😂😂😂

واااااای تصور بقیه ماجرا با خودتون😑😑😑

ای خدا غصه نخور! از تو فراری نشدم!بعد از آن حادثه در کفر تو جاری نشدم با وجوديکه به حکم تو دلم زخمی شدشاکی از اينکه مرا دوست نداری نشدم!             ابر را چوب همين سادگی اش ويران کردمنکه ويرانتر از اين ابر بهاری نشدم!اگــــــر رفــــت و مــــــرا تـــــنـــــها کـــــــــــرد...بعد از او غرق شکايت ز تو آری نشدم ...!ای خدا غصه نخور! باز همين می مانم من زمين خورده ی اين ضربه ی کاری نشدم!هرکه می خواست مرا از تو جدا سا زد ديدهرچه کردی تو به من از تو فراری نشدم ..
سايز مردونتون وااااااااي خدا    

ببین نمیدونی با چه اعتماد به نفسی پرسید که

اصلا یاد اون لحظه و غرور مامانم میوفتم لحظه زنگ زدن نابود میشم

یک روز... آخرین کسی که تو را می‌شناخت... خواهد مرد... و خاطره‌ی تو فراموش خواهد شد...!

دریافت تسهیلات ارزان قیمت‌‌ - یک روزه و بدون ضامن!!

بدون ضامن و یک روزه وام بگیرید!!

برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

1156
بچه ها دلم خیلی تنگه همه دادن برا بار دوم بچه دار میشن امروز به همکارم گفت خانم بارداره بچمونم دخت ...

من بار چهارمم هس .نمیدونم چرا شکمم و زیر شکمم 4 روزه درد میکنه اما مطمینم اینسری هم باردار نیستم .واسه منم دعا کن .امیدوارم شما هم باردار بشی .اما بدون که زندگی و روحیه خودت رو بخاطر بچه نداشتن خراب نکنی بجاش برو با همسرت خوش بگذرون و از زندگی لذت ببر .بیخیالش شو .امیدوارم هر چه زودتر به آرزوت برسی

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میخواهم خدا را ببوسم، که تو را در من خلاصه کرد  ...

کلاس چهارم بودم یک سوپر مارکتی نزدیک مدرسه بود که اکثر بچه ها از اونجا خرید میکردند.

یادمه شیفت ظهر بودیم قبل از اینکه بخوام برم داخل مدرسه رفتم تو مغازه شاد وخندان گفتم 

ببخشید این پفک های ده تومنی تون چنده ؟  

جالب تر اینکه که اقای فروشنده اصلا متوجه حرف من نشد و گفت ده تومان  

راستی تو چرا تا الان بیداری مونا ؟؟؟؟؟

😂😂😂😍😍😍دیشب نی نی تکون میخورد خاب نمیرفتم

فقط 1 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

تو دانشگاه سر کلاس اندیشه دو که درس عمومی بود و چهل پنجاه تا دختر و پسر بودیم یه دختره نمیدونم میخواست چی توضیح بده با یه صدای کش دار شبیه اونایی که تو فرودگاه پیج میکنن رو به استاد گفت:ببخشید استاد همینجا توضیح بدم یا تشریف بیارم وسط کلاس    همه زیر زیرکی میخندیدن مثلا میخواست باکلاس و با ادب صحبت کنه نمیدونست لفظ تشریف اوردن رو برای نفر مقابل میگه ادم نکه خودشو تحویل بگیره      استادم نامردی نکرد گف نه نمیخواد تشریف بیارید از همونجا توضیح بدید      

تو عروسی خواهرم وقتی ۱۳ سالم بود خیلی جوگیر شده بودم و خیلی میرقصیدم  الان وقتی فیلمشو میذارن الفرار میشم😂😂😂😂 چندشم میشه از حرکتای اون موقعهام😭😭😭😭

من پشت کردم به همه دنیا تا رو به تو سجاده بندازم
1125

و اما خودم سرکلاس تخصصی یه استاد داشتیم میگف کوشی هرکی سر کلاس زنگ بخوره جلسه بعد باید شیرینی بیاره. دوستم بیشعور از دستی زنگ زد به گوشیم منم سایلنت نکرده بودم گوشیم زنگ خورد هیچی دیگه جلسه بعد شیرینی اوردم استاد تشکر کرد خواستم بگم که تقصیر فلانی بود یا به لطف فلانی یا یه چی تو این مایه ها که عصبانیتم رو از دوستم نشون بدم  گفتم از صدقه سر فلانی مجبور شدم بخرم استادم گفت خوبه نمردیم صدقه سری هم خوردیم قیافه من اون لحظه  قیافه استاد  قیافه بچه هارو دیگه خودتون تصور کنین

من بار چهارمم هس .نمیدونم چرا شکمم و زیر شکمم 4 روزه درد میکنه اما مطمینم اینسری هم باردار نیستم .وا ...

خودمم بخوام اطرافیانم نمیزارن

الان فعلا مادر شوهرم کاری به کارم نداره

ولی مطمئنم مطمئنم شوهرمو تحریک کنه اونی که نباید بشه میشه

وای نگم برات..توروخدا اینقدر ما رو یاد سوتیامون ننداز😕

چند وقت پیش با یه مربی ارایشگری اشنا شدم قرار شد برم پیشش کلاس چندتا تکنیک جدید یاد بگیرم اغا این خیلی بی بی فیس بود بهش نمیومد بچه داشته باشه روزی که رفتم کلاس داشت به یه دختر تقریبا ۱۵ ساله گریم یاد میداد بعد دختره خیلی لوس و کشیده حرف میزد میگف من یاد نمیگیرم منم با یه حالت چندش نگاش کردم بعد اون خانوم مربی هم دید آغا ما رفتیم حرفامونو زدیم قرارامونم گذاشتیم اومدیم بیایم بیرون چشمتون روز بد نبینه یه دفعه دختره بهش گف مامان من دیگه از خجالت مررررردم دیگه اون دورو برا نرفتم😐😓

ذکر  آغازتحریم ها                                              پراید رسید به زانتیا آقابیا آقابیا روزی۱۰۰۰مرتبه

مامانم اصلا هر حرفی که نظر شخصی خودش باشه و دوس داشته باشه به کرسی بشونه میگه یه دکتر یا کارشناس تو تلویزیون گفته😐بابام تو هفتاد سالگی ریزش مو داره برگشته میگه یه دکتر پوست مو تو تلویزیون گفت بیشتر مردا تو 70 سالگی کجل میشن حاضرم قسم بخورم اصلا همچین دکتری تو تلویزیون همچین شکری نخورده 😐یا میگه یه دکتری تو تلویزیون گفت واسه دیابت درمان قطعی اومده که اونم مطمئنم زاییده ذهن خودشه میندازه گردن دکترای تلویزیون همیشه اینحوریه نظرات شخصیشو با این ترفند به کرسی میشونه😐

اسمم گلاره صدام میکنن گلاررررر😆😊
یچیزی واسه من جالبه که چرا هر تاپیکی میزنی میره پربازدید. خیلی از موضوعاتش اصلا باحالم نیست...  ...

تو بگو اصلا موضوع سوپر مزخرف تو بگو داغون ترین من زورمو میزنم جو عوض کنم تا حالا بهش فکر کردی ؟شما فکر میکنی نمیتونم تاپیکی بزنم تااااا فیها خالدون قلب همه رو بسوزونه؟ که جالبم باشه نه الکیا. میتونم .میدونی از دیشب چه چیزایی که نگفتن چشماشونو میبندن و زبونو تکون میدن . تا حالا از خودت پرسیدی چرا با وجود تمام حرفای اینا بازم میگم ؟ خب من مجبور نیستم تحملشون کنم ولی بازم بین این آدما ی سری خسته دل هستن که شاید بتونن لذت ببرن یه لبخند حتی کج یا محو بزنن یه سری گره دارم شاید این گره هام با همین نیم لبخند رفع شه .بهشون فکر کن ❤👌👏

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
584
من اینستا ندارم 😔😔😔

فداس سرت عزیز دلم 😍

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
1170