1177
648

همون موقعی بود که زلزله کرمانشاه اومده بود خیلی جو بدی بود همه غم داشتیم دوستم گفت پاشو بریم مسجد دانشگاه انگار شله زرد میدن .گفتم باش . رفتم اونجا ی آقا روحانی داشت حرف میزد خیلیم آقای خوبیه

گفت آره هموطنانمون نیاز دارن به ما فلانن و این حرفا مام عررر میزدیم کل بچه ها گریه میکردن و متاثر شده بودن اون آقا روحانیم جوگیر شد صداشو برد بالا که به ما برسه گفت باید به برادرانمان کمک کنیم باید به آن ها کمک خدماتی کمک مالی و جنسی کنیم 😅😅😅😅

اینو گفت آقا هیچکس صداش در نمیومد قرمز شده بودیم  تو اون سکوت نزدیک انفجار طوری قهقه زدم که بال بال میزدم مسجد ترکید همه چی نابود شد از شدت خنده سرپا وایسادم پاهامو ضربدری کرده بودم دسشوییم نریزه😅😅😅😅😅😅 😅😅😅😅😅

بنده خدا منظورش کمک اجناس بود😅😅😅😅😅

به خداوندی خدا تو زندگیم مسجد دانشگاهمونو نرفته بودم یعنی تف به این پا قدم دیگه مسجدم نرفتم 💔

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

دست تو مماخم میکنم گیگیلی درمیارم😐دیگه سرنوشتش مهم نی😐😂

آهای تویی ک میگی اخ ...اوخ...چندش....خودتم همینجوری من مطمئنم😐😂

شوهرم همیشه میاد بیخ گوشم آروغ میزنه و من جیغ میزنم اون کیف میکنه 😐😂

در عوضش شبا ک دست و پای من عین یخ میشه میزنم ب صورتش و کمرش اون جیغ میکشه من کیف میکنم😐😂

ودرنهایت آمریکا آمریکا ننگ به نیرنگ تو😐خون جوانان ما😐میچکد از چنگ تو😐

دیگه ازین ننگین تر یادم نمیاد😂😂😂😂😂😂😂

💕💜😎والا الان خوشکل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕

😁😁😁😁😘😘😘😘

فقط 22 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به زودی زود یه کنجد خانوم خوشگل کوچولو میاد تو دلم به اسم درسا خانوم فداش بشه مامان😘😘😘😘😘  به امید واقعی شدن تیکر😍😍😍😍😍

با شرکت در قرعه کشی هفتگی در الیت آنلاین 

برنده ساعتهای اوریجینال جاست کاوالی باشید.

کلیک کنید

1156

چقدر مکث کردم رو دکمه تایید 🤕آروم باشیدا 🙋❤

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
1194
1167

بعد چند سال اتفاقی دیدمت                                انگار یکی پاهامو پابند زد 😢                                        با یه بچه رد شدی که خیره شد به من یه لبخند زد 😊 اتفاقی دیدمش چقد شبیهه تو مثه ماهه💔                         سهم من سکوته و ادامه ی مسیرو این راهه🎶🖤

اخ جون منو لایک کنید 

از بچگی ازرو داشتم منو لایک کنن❤❤❤

تو تاپیک هارلی حال میده 

خدایش حالا که لایک مبکنید صلوات هم برام بفرستین 

مادر بشم❤

من مامان میشم 😍به زودی دراین مکان تیکر بارداری نصب میگردد❤
1183