1137
44
عنوان

نَنگین ترین رفتارا و حرکتایی خودتون یادیگرانو بگین😅😅کاش جوگیر نشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 191239 بازدید | 1722 پست

آهای اونایی ک بعدا تو پربازدیدا منو میخونید لایکم کنید روحم شاد بشه😢😢😢😢😢😂😂😂

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💕💜😎والا الان خوشکل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕

تو دستشویی دانشگاه داشتیم با رفیقم بلند بلند بهم چرت و پرت می‌گفتیم یه پرتقال گذاشته بود تو جیبش من می گفتم من که لب نمی زنم معلوم نیست به کجاهات مالیده شده اه اه اونم میگفت تازه خبر نداری پریود هم هستم از صبح هم نوارمو عوض نکردم منم می گفتم اه اه پس بگو این بوی سگ مرده از کجا میاد ...خلاصه داشتیم اینجوری حرف میزدیم در یکی از توالتها باز شد یه پسره اومد بیرون...😐😐😐😲😖😖😟😟

برای ارتباط با خدا واسطه و شفیع نتراشید. بزرگی چون او احتیاج به واسطه ندارد....فقط خود خدا..... 

رفتار ننگین من فقط اون موقعی بود که خانواده شوهرم پاگشام کرده بودن و من او گل سر با حجم ده کیلویی رو سرم گذاشته بودم و فکر میکردم خیلی خوشگل شدم 😣😣😣😶

قیافه من وقتی میام نی نی سایت  😐😨😩

کاشت ابرو در کلینیک رز :

تجربه کاشت ابرو تحت نظر دکتر رضا روحانی ( مدرس انجمن کاشت ایران ) با شرایط ویژه

ادامه مطلب

این خط لب رو ک از زیر بینی میکشن و از خط میزنن بیرون ......🤪😁

انقدر دلم ازین چوب های جادو گری می خواد😃 ... بزنم ب خونه ، خونه بررررق  بیوفته ... بزنم ب ظرفها ، ظرفها شسته شه ... بزنم ب لباسها ، لباسها اتو شه ...  بزنم ب کتابها ، خونده شه و داخل مغزم جا گیر  بشه !!!😄  عین تو کارتون ها ، یه صدای جیلینگ جیلینگی هم بده ، ذوق کنم 😁

اینو تو شرم آورم گفته بودم پارسال اگه آشناس😅😅😅البته قطع نشم صلوات 💔😅😅😅ولی بخدا ترکیدم شله زردم خییییلی چسبید  

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))
1037

احتمالا شب جمعه نرفته بودی مسجد؟😂😂😂

فروردینی ام؛ زودرنج و حساس                                   و                                                                        یه دخمل دهه هفتادیه شیطوووون و بازیگووووش                👈 🙆‍♀️ 📚 📒 🏊‍♀️ 🚴‍♀️ 📸 💅 💄🎸 🎧 💃                                                                                    Believe that the less kindness won’t be forgotten even from weak minds                     

من ی سری کل فامیل اومد عید دیدنی راهنمایی بودم اون موقع با هیچ کس روبوسی نکردم نمی دون چی شد با یکی از مردا روبوسی کردم وااااای مردم از خجالت رفتم تو حمام خودمو زندانی کردم هرچی صدام زدن نرفتم هنوز بعضی وقتا ب رو میارن بقیه آب میشم

8

شب خواستگاری شوهر خاله پدر شوهرم ب عنوان بزرگتر همراهشون اومده بود سینی چایی داغ خالی شد تو خشتک شلوارش 😱همه  ناحیه حساسش سوخت 😭

البته تقصیر خودش بود ولی ننگش موند برای من🙅 . بعد دو سال و نه ماه هنوز میگن و اتفاق اون شبو اجرا میکنن😰

من توکفم توچه قدرررررررر ماجرا داری که هرچی تعریف میکنی تموم نمیشه چرا🤣🤣

گاه گمان نمی کنی و می شود گاه نمی شود که نمی شود گاه هزاران دوره دعا بی اجابت است گاه نگفته قرعه بنام تو می شود گاه گدای گدایی و بخت نیست گاه تمام شهر گدای تو می شود

امروز تو کارگاه روانشناسی که ۵۰ -۶۰ نفر حداقل آدم بودن یه خانومه اومد اجازه گرفت از استاد که لطفا نزدیک ماه زلزله خیز دی ماه داریم میشیم هر کمکی از جمله پتو دارید جمع کنید بدید به ما ، اولش همه سکوت بودن چون جو کلاس جدی بود ولی به محض اینکه طرف دوباره گفت ماه زلزله خیز همه ترکیدن از خنده 😅😅😅، گفتیم دیگه همین ماهو کم داشتیم نامگذاری کنیم 😁😁

تعادل قانون طلایی زندگی 
584

ی شعر انقلابی داشتم واسه دکلمه جلوی استاندار و رییس اموزش و پرورش واینا ی مصرعش این کلمه رو داشت ان پیر پیام آور ......

قبلا تو تمرینام جلو دوستام پیر رو بد تلفظ کرده بودم🙈🙈🙈روم سیاه 

ی دوستی ام داشتم کلا مرض داشت بعد اون ماجرا هربار که شعرو میخوندم میرسیدم اینجاش ی مسخره بازی درمیاورد که یاد تپقم بیفتم سر اجرای اصلیش تا گفتم آن پیر پیام آور دوستم ی سرفه ی بلند کرد😐😐منم دوباره یاد درفشانی م افتادم مث خر مش قاسم خنده م گرفت😂😂😂کلا حیثیت چند ساله ی ی دبیرستانو ی تنه به فنا دادم 

مادربزرگ من فکر میکنه این" 💩💩 "حلواست😐 هرموقع یکی فوت میکنه، چندتا از اینا میذاره گروه فامیلی😑🔫🤕⚰
خیلی خوبین شما دوتا😂😂😂😂😂😂😂

ممنان😂😂😂😂😂😂

اصن مو به تنم سیخ میشه وقتی اینکارو میکنه مجبورم جبران کنم😂😂😂😂

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35