2726

سلام عزیزای دلم کیا از شما دوستان کیست اندرمترویما دارن ..چند سانته.علائمتون چیه😣😣❤

لطفا راهنمایی کنید.

کیست من اندو و سایزش۵اندازش بزرگه آیا😢ایا میتونم مامان بشم بدون عمل..

خدایا میدونم من صاحب دوتا بچه تپلی میکنی ❤❤
عزیزم من مشکل تو رو داشتم با سه تا کیست باردار شدم

سلام عزیزم❤ممکن از علائماتون بگید ..من عادت ماهیانم سر وقت ..شاید یه درد طبیعی نصف روزه روز اول پرویید دارم..آیا با آی یو آی جواب میگیرم بقیه آزمایشام خوب بوده اهمسرمم مشکلی نداره❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بچه اولم رو با کیست ۶سانتی باردارشدم دکتر گفت زیر ۸سانت عمل نمیخواد اقدام کن بچه دوم کیستم شد ۹سانت دکتر گفت عمل کن ترسیدم عمل نکردم دوماه بعدش باردارشدم البته سر جفتشون چند ماه قبل بارداری باشگاه میرفتم به نظرم ورزش خیلی کمک کنندست والبته خواست خدا چون من با این کیست اصلا امید یدونه بچه هم نداشتم خدابهم کمک کرد

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   
سلام عزیزم❤ممکن از علائماتون بگید ..من عادت ماهیانم سر وقت ..شاید یه درد طبیعی نصف روزه روز اول پروی ...

من سه تا کیست شکلاتی داشتم که دوسال همش دکتر و سونو ميرفتم اصلا تغییر نمیکردن. تقریبا بزرگ هم بودن. حتی دکتر بهم گفت با عمل هم فایده نداره دوباره برمیگردن. و باردار نمیشی. منم توکل به خدا کردم. اقدام کردم همون ماه اول باردار شدم

من سه تا کیست شکلاتی داشتم که دوسال همش دکتر و سونو ميرفتم اصلا تغییر نمیکردن. تقریبا بزرگ هم بودن. ...

وای خدای من شکر خدا خدا برات حفظ کنه برای ما اقدامی ها دعا کن گلم❤❤❤❤

بچه اولم رو با کیست ۶سانتی باردارشدم دکتر گفت زیر ۸سانت عمل نمیخواد اقدام کن بچه دوم کیستم شد ۹سانت ...

الهی شکر خدا رو قسم میدم به بزرگیش به منم نظر کنه خدا حفظ کنه برات تنت سلامت باشه ایشالا مامان مهربون...برای باردار شدن ماهی چند بار باید ارتباط گذاشت همسر من آزمایش اسپرمش عالی بود اما ارتباط زیاد نمیتونه بزاره سرده یکم کلی فیلم باید ببینه تازه اگه حس داشته باشه خسته شدم دیگه روم نمیشه هی میگه بچه میخوام میگم از باد هوا که نمیشه😢😢😢😢😢دکترم نمیره ۴تا قرص بخوره از سال ۹۰ همین مشکلو باهاش دارم شاید تو ماه ۴باراونم با جنگ