2726
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262847 بازدید | 29112 پست
سلام مامانا. شما هم شکمتون سفت میشه؟ من گاهی وقتا انگار نینیم خودشو سفت میکنه بعد چند ثانیه که نازش ...

سلام باران جون خوبی؟

شما گفته بودی میخوای برس کلاس بارداری؟

میشه بگی کجا رفتی  و چجوریه؟

آموزشیه یا ورزشی؟ بدردت خورد؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

زهرا جونی تب خطرناکه و اگر ضربان قلب بچه بالاس باید وایسی که استیبل شه و زمانی استیبل میشه که تبت پ ...

آره میدونم 

اصلا تمام حال بدم از استرس بچه بود😔

خب خداروشکر رفع شد فرداشم رفتم پیش دکتر اوکی بود همه چیزش

2728
من شبا اصلا نمیتونم بخوابم نمیدونم چه کار کنم از این پهلو به اون پهلو میشم فوقش یه ساعت خوابم میبره ...

تو منی یا من توام 😁😁😁😁

دقیقا از ۹ که شوهرم میره من تازه میخوابم تا ۱۲

شبهام که کلا بیدارم اگرم خوابم ببره انقد پهلو به پهلو میشم که کلافه میشم 

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
بوی بد نداره عزیز خارش و سوزش هم ندارم بوی طبیعی ترشح داره از اول حاملگیم تاحالا باهامه😧 اوایل ب ...

عزیزم منم دقیقا همینم خیلی زیاد بود هی به دکترم میگفتم اونم میگفت طبیعیه تا یه روز گفت بخواب معاینه کنم همین که دید گفت اره خیلی زیاده قرص مترونیدازول داد با شیاف که استفاده کردم خیلی کمتر شد ولی بازم هست که فک کنم این مقدارش طبیعیه دیگه

تیکر تولد یکسالگی گل دخترمه 😗😗😗
خانما سر درد و تنگی نفس دارم الان دو روزه اورژانس بیمارستان هم رفتم میگن مشکلی نیست  چیکار کنم ...

تنگی نفست شاید از معدت باشه . چون بچه تو این هفته ها خیلی خودشو بالا میاره میچسبونه به معده . 

سعی کن وعده هات رو بیشتر کنی و حجم غذات رو کمتر

تنگی نفست شاید از معدت باشه . چون بچه تو این هفته ها خیلی خودشو بالا میاره میچسبونه به معده .  ...

مرسی عزیزم از صبح تا حالا چیزی نخوردم جز اب احساس خفگی دارم  و خیلی زیاددددد خمیازه میکشم  اما خوابم نمیبره 😑

سلام باران جون خوبی؟ شما گفته بودی میخوای برس کلاس بارداری؟ میشه بگی کجا رفتی  و چجوریه؟ آمو ...

سلام زهرا جون.بله عزیزم.من کلاسای بارداری بیمارستان سینا رو میرم.امروز جلسه اولم بود. به نظرم خیلی خوب و مفیده.حتما برو. همون بیمارستانی که زایمان داری م میتونی بری وهم مراکز بهداشت

سلام باران جون خوبی؟ شما گفته بودی میخوای برس کلاس بارداری؟ میشه بگی کجا رفتی  و چجوریه؟ آمو ...

هم ورزش و هم تئوری آموزشیه. امروز ورزش کردیم. فیلم آموزشی دیدیم و متخصص تغذیه هم اومد صحبت کرد 

عزیزم منم دقیقا همینم خیلی زیاد بود هی به دکترم میگفتم اونم میگفت طبیعیه تا یه روز گفت بخواب معاینه ...

وااای راست میگی؟؟

نکنه برای منم عفونت باشه😰

برای شما هم سفید بود و آبکی ؟خارش و سوزش نداشت؟بوی بد چی؟

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩
سلام ... خانومایی که سن بارداریتون با من یکی هست یا نزدیک به سن بارداریه من دکترتون تاریخ زایمانتو ...

من چهارشنبه زایمان میکنم سزارین 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
2706