2703
2553
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262827 بازدید | 29112 پست
عزیزم منکه متوجه انقباض نمیشم اصلا الانم کمتر شل و سفت میشه دعا کنید امروز مرخص بشم خیلی بدم میاد از ...

عزیز شاید معدت مسموم شده ربطی به انقباض نداشته باشه

چون هم تهوع داری هم اسهال

انشالله که حالت خوب بشه زودتر مرخص بشی

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩
خانما من دیشب جایی دعوت بودم یکی از خانم هایه فامیل بهم گفت زرد الو نخور شماها میدونین چرا؟ اخه من ...

منم زرد آلو و قیسی میخوردم مادرشوهرم گفت نباید بخوری خوب نیست

ولی من میخورم😆😆😆

تازه از اون آلو قرمز ها هم میخورم که توش سرخ هست مثل آلبالو وااای عاشششقشم

اون هم گفت نخور خوب نیست

پرسیدم چرا

گفت چون نزدیک زایمانته بچه دنیا بیاد دلپیچه میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دكترت چه خوبه همه چيو ميگه طبيعيه مال ما پدرمونو درآروده انقد همه چيو ميگه غير طبيعيه     ...

بوی بد نداره عزیز خارش و سوزش هم ندارم

بوی طبیعی ترشح داره

از اول حاملگیم تاحالا باهامه😧

اوایل بارداری که هر لحظه فکر میکردم کلی خون با فشار ازم خارج شد ولی چک میکردم ترشح آبکی بود😩

2456
اره عزیزم الان انقباض ندارم ولی بازم مرخص نمیکنن یه کلمه هم حرف نمیزنن که وضعیت چجوریه چرا مرخص نمیش ...

به دکترت اعتماد کن و انقد خودتو اذیت نکن. حتما واس سلامتیه نی نی لازمه این کارا.اتفاقا خوشحال باش که رفتی و همه چی تحت کنترل هست. معمولا دکترا تا از چیزی مطمئن نباشن هیچی نمی گن. شاید وضعیتتو مانیتور میکنن تا مطمعن شد اکی هستی که بری.

سلام مامانا. شما هم شکمتون سفت میشه؟ من گاهی وقتا انگار نینیم خودشو سفت میکنه بعد چند ثانیه که نازش ...

اره از منم سفت میشه خیلی انگار میخواد بترکه مخصوصا که میرم بیرون راه میرم بیشتر 

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   

من شبا اصلا نمیتونم بخوابم نمیدونم چه کار کنم از این پهلو به اون پهلو میشم فوقش یه ساعت خوابم میبره دوباره بیدار میشم تا ساعت ۹صبح همین وضعه بعدش خوابم میبره تا ۱۲یا۱ظهر 😫😫

دوآیه مقدس :(به تو چه )و(به من چه )را سرلوحه زندگیتان قرار دهید تاااااااااا. رستگار شوید   
منم دو هفته پیش به شدت تب و لرز کردم و اسهال داشتم چون ترم پایین نمیومداز صبح تا شب چندبار رفتم اور ...

زهرا جونی تب خطرناکه

و اگر ضربان قلب بچه بالاس باید وایسی که استیبل شه و زمانی استیبل میشه که تبت پایین بره و آب بدنت به اندازه کافی باشه.

منم یه مرضی گرفتم چند هفته پیش نمیدونم چی بود 

درد وحشتناک زیاد(درد سقط هیچی نبود پیشش) تو ناحیه معده و پهلوی راست انگار چاقو میزدن

قدم نمی تونستم بردارم ۴ شب از درد نخوابیدم از درد فقط گریه و ناله... تبم کردم روزای آخرش. ۳ بار اورژانس هر بار۸ تا۱۰ ساعت نگرم داشتن کلی آزمایش خون و سونو . هی سرم میزدن تا قلب بچه استیبل میشد بعد مرخص میشدم. فک کنم تهش گفتن یه عفونت ویروسی گوارشی بوده و کیسه صفراتم بچه احتمالا بلاک کرده چون عذر میخوام مدفوعم بی رنگ شده بود که ینی صفری درست کار نمی کنه.(اسهال نبودم من) اینم گفتم همچین چیزی دیدین به دکترتون بگین.

2714
من شبا اصلا نمیتونم بخوابم نمیدونم چه کار کنم از این پهلو به اون پهلو میشم فوقش یه ساعت خوابم میبره ...

منم همینطورم بیشتر از ۱۰ بار بیدار میشم. شبی ۴ بار اقلا میرم دستشویی. فک کنم دیگ مجبوریم سخت نگیریم و سعی کنیم کنار بیایم باهاش.

بوی بد نداره عزیز خارش و سوزش هم ندارم بوی طبیعی ترشح داره از اول حاملگیم تاحالا باهامه😧 اوایل ب ...

آخه گفتي سفيدرنگه ترشح طبيعي بي رنگه من بخاطر اون گفتم

خدايا شكرت بابت هرچي كه بهم دادي و ازم گرفتي
سلام مامانا. شما هم شکمتون سفت میشه؟ من گاهی وقتا انگار نینیم خودشو سفت میکنه بعد چند ثانیه که نازش ...

سلام ماماني مال من هم سفت ميشه مخصوصا وقتي زياد تو ماشينم يا ميترسم از چيزي بعدش كه نازش ميكنم ول ميكنه 

خدايا شكرت بابت هرچي كه بهم دادي و ازم گرفتي
منم دو هفته پیش به شدت تب و لرز کردم و اسهال داشتم چون ترم پایین نمیومداز صبح تا شب چندبار رفتم اور ...

بهترین کارو کردی من بستری شدم فقط دستامو سوراخ سوراخ کردن هیچ کاری واسم نکردن ۴٠٠تومنم پول گرفتن

خداجونم شکرت😍

سلام مامانا من مرخص شدم خداروشکر از اون خراب شده اومدم بیرون دکتر استراحت داده تا پایان بارداری که احتمالش کمه به۴٠هفته برسه تا ٣٨هفته هم برسه عالیه 

خداجونم شکرت😍
2706