2726
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262847 بازدید | 29112 پست
عزیزم خوب شیکم ماهم سفته استراحت زیاد کن مایعات کم بخور

دکترم گفت ربطی به مایعات نداره گفتش مایعاتتو اگه کم کنی باعث میشه عفونت ادراری بگیری که خطرناک تره، شکمم مثل سنگ میشع وقتی وایمیستم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام منم یه مامان مردادی هستم، 27 سالمه بچه اولمه شکمم خیلی سفت میشه دکترم میگه میخوای زایمان زودرس ...

مایعت تو چند هفتگی زیاد بود؟

عددش چند بود؟

شاید چون مایعت زیاده حس میکنی شکمت سفته

منم گاهی اوقات شکمم سفت میشه مخصوصا بچه خودش رو قلمبه میکنه یه طرف

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩
2728
من شنیدم یه بهترین حالت روی پهلوی چپه یه بالش زیر شکم یکی لای پا من خودم زیر شکم نذاشتم تا حالا ول ...

ممنون عزیزمممم😙😙منم رو پهلو چپ یا راست میخوابم..طاق باز نمیتونم،نفسم میگیره..ولی روپهلوهم حس میکنم رو نینیم😳

بچها من از دیروز تا حالا از سینه سمت راستم مایع بی رنگ میاد لباسم خیس میشع ب نظرتون همیشه همینجوری ه ...

سوتین میبندی یا نه؟اگر تاحالا نبستی ازین به بعد ببند..که سینت کمتر تحریک و شل باشه و کمتر ترشح بده..

نه عزیرم مال من خیلی شدیده

خواهرم چند سال پیش قبل اینکه بفهمه بارداره اینجور خارشی گرفت..بعد فهمید بارداره و این از ویارشه..ولی همون دو سه هفته اول بودو رفع شد..شاید الان به گرده افشانی گلا و درختا یانوعی میوه حساسیت پیداکردی..با دکترت تماس بگیر

سلام دخترا کسایی که تو سیاست و اینا تو زندگی واردن‌..بهم بگین چطوری همسرمو بکشونم سمت خانوادم؟

سلام گلم..من که سیاستمدار نیستم😆ولی برای حل هرقضیه ای باید بدونی مشکل چیه!!مثلا ما که نمیدونیم چه اتفاقاتی بین شما و خانوادتون گذشته که بخوایم نظر بدیم..ندونسته،نظر اشتباه میدیم..

ایشالا ک چیز خاصی نیست رفتی دکتر خبرمون کن

زنگ زدم بهش گفت یه قرص ضد حساسیت اسمشم گفت کلوفینیرامین بگیر بخور اگه خوب نشدی هفته دیگه اومدی ازمایش انزیم کبد برات مینویسم و اگه مثل کهیر زد بدنت برو دکتر پوست فعلا قرصو بگیرم ایشالا خوب شه

سلام عزیزان خوبین؟

دوستان من دیروز رفتم دکتر برای همون آزمایش قندم که گفته بودم فرستاد پیش متخصص غدد برام آزمایش نوشت

امروز آزمایشو دادم 

سونو هم رفتم خداروشکر همه چی خوب بود فقط تاریخ سن نی نی از من دو هفته جلوتره نمیدونم کدومو ملاک قرار بدم

خداجونم حافظ خونوادم باش   شروع دوباره رژیم و باشگاه بعد از دوماه که ازاون اتفاق میگذره...دوباره باانرژی برای رژیم برگشتم..وزن اولیه79یک بهمن  ۵بهمن۷۸.۱😍۱۲بهمن۷۷.۵  ۱۹بهمن ۷۶.۹😩26بهمن۷۶.۱  ۳اسفند۷۵.۴۵😍هدف اول75هدف دوم70هدف سوم65امیدوارم موفق و ادامه دار باشه...
2706