2726
عنوان

😍مامانای مرداد و شهریور 98😍

| مشاهده متن کامل بحث + 262847 بازدید | 29112 پست

سلام دخترا کسایی که تو سیاست و اینا تو زندگی واردن‌..بهم بگین چطوری همسرمو بکشونم سمت خانوادم؟

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای سلامتیم دعا میکنی؟🤲🏻🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پس چرا من شکم ندارم😭 اصلا بعضی وقتا یادم میره حامله هستم چون شکم ندارم  دیشب تا حالا هم احسا ...

هفته 29 دیگه تقریبا شکم بزرگه

البته یه عده هم هستن بچه تو پهلو هست و زیاد جلو نمیاد،

شما سونو رفتی؟؟

مایع دور جنین رو چک کردین؟یا وزن نی نی رو؟

یه مامان خوشگل،شیطون⁦ و با اراده⁦❤️⁩
2728
سلام بچه ها خوبین من از دیشب فقط همه جام داره میخواره دکترمم الان نیس دیونه شدم کسی میدونه چیکار کن ...

شاید پوست شکمت کشیده میشه میخاره بقیه پوستتم تحریک میکنه. مرطوب کننده بزن شکمتم روغن بمال. شنیدم پوست تو بارداری خشک میشه اینم میتونه علتش باشه. هی با آب سر د نشور خشک تر میشه.

شاید پوست شکمت کشیده میشه میخاره بقیه پوستتم تحریک میکنه. مرطوب کننده بزن شکمتم روغن بمال. شنیدم پوس ...

عزیزم اخه پاهامه دستامه گردنمه همه جامه اصلا میخوام گریه کنم

چرا اینطوری شدم هرچیم اب یخ میگیرم فایده نداره     نی نی هم هی تکون میخورد دعواش کردم بخو ...

عزیزم اگه خارش شدید گرفت و یهو خارش گرفت یه آزمایش آنزیم کبد هست اونو باید انجام بدی...

اگه نه که معمولی خارش مثل من باید بسازی باهاش

سلام منم یه مامان مردادی هستم، 27 سالمه بچه اولمه شکمم خیلی سفت میشه دکترم میگه میخوای زایمان زودرس ...

عزیزم خوب شیکم ماهم سفته

استراحت زیاد کن مایعات کم بخور

میگم مامانا شما زیرشکمتون بالش میذارید؟چجور میذارید اخه؟نینی خفه نمیشه😥من اذیتم با این شکم گنده..ال ...

من شنیدم یه بهترین حالت روی پهلوی چپه

یه بالش زیر شکم یکی لای پا

من خودم زیر شکم نذاشتم تا حالا ولی وقتی میخوابم روی سمت چپم خم میشم ناخواسته بعد بچه شرو  میکنه لگد زدن تو اون ناحیه حس میکنم اذیته😔

سه شنبه دکترمو میبینم ازش میپرسم چیز جدیدی گفت خبر میدم

عزیزم اخه پاهامه دستامه گردنمه همه جامه اصلا میخوام گریه کنم

ای بابا

به دکتر خودت دسترسی نداری برو درمانگاه بیمارستانی که کار میکنه باهاش تماس میگرن علائمت رو میگن

خدای نکرده امکان داره حساسیت به جفت باشه

منم تو بارداریم هر وقت حمام میرم خارشم بیشتر میشه چون پوستم خشک میشه

2706